Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Ez beteges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Ez beteges?

Figyelt kérdés
Valami miatt azt akarom, h legyen egy fiú, aki birtokol, megmondja mit csináljak, és csakis kizárólag az övé vagyok. Ilyesmikről fantáziálok. Ez beteges?

2013. máj. 14. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg, csak szubmisszív jellem. Sokan vannak így.
2013. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz beteges alatt. Tizenéves korban előfordul még, hogy az ember lánya ilyen őrült rajongást akar átélni, később normális esetben már vannak saját igényei és céljai is az embernek.


Ezt egészen addig akarod majd, amíg meg nem kapod.

2013. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezennel megparancsolom, hogy írj rám, képet mellékelve azután jelentkezz nálam, hogy kezelésbe vegyelek, a részleteket majd személyesen!
2013. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álmaim nője....
2013. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt akarod akkor megkaphatod. Rámírsz, küldesz egy képet, megismerlek, és az enyém vagy. :D
2013. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már ezt elsütöttem, lassú vagy öregem :D
2013. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
x'dd hát az első és a második válaszolónak köszönöm:)
2013. máj. 16. 17:49
 8/8 anonim válasza:
en egy ilyen kapcsolatban elek, elejen en is szerettem ilyenre vagytam a mai napig jo erzes h valakihez tartozok csak egy eleten at a szolgaja leszek... ami nem baj mert nagyon szeretem csak amikor majd valamit nem akarsz vagy mennel valahova es nem erdekel hogy nem enged el akkor jonnek a pofonok...
2013. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!