Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Hogyan tudnám átvészelni a tanár-diák szerelmet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 09:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Benne lennék egy kis szerepjátékban a kedvedért.
2013. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi a lehetőséget! :D nekem sajnos ez az egy bizonyos személy lenne jó...
2013. máj. 12. 09:35
 3/22 anonim ***** válasza:
soha nem értem ezt nekem soha nem volt olyan tanárom aki bejött volna vagy lehet én vagyok hibás ,hogy nem jönnek be a 60 éves vén faszok ,komolyan hol tanítanak jó pasik?
2013. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem "jó pasik" sehol sem tanítanak. Ebben a férfiban pedig nem a kék szemeit vagy a finom kezét szeretem hanem azt akik lehetünk egymás társaságában.
2013. máj. 12. 09:42
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves a tanár bácsi?
2013. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha leírnám rögtön jönne hogy ilyen meg olyan r.banc vagyok...:(
2013. máj. 12. 09:51
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát igen. Valóban az jönne :D

Csak azért kérdeztem, mert ha mondjuk van köztetek 10-15 év, akkor bizony számolni kell azzal, hogy a társadalom (benne az olyan emberekkel, mint én) elítéli a dolgot. Főleg ha tizenéves vagy.

2013. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Ő 40.....
2013. máj. 12. 10:16
 9/22 anonim ***** válasza:

Hajaj. Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez már beteges. Miért nem keresel magadnak korodbeli, rendes, intelligens, helyes, ambíciózus srácokat, akik mondjuk tanár bácsinak készülnek (ha már a tanárokra buksz) és szép jövő áll előttük? Sokkal többet kaphatnál tőlük, mint egy ilyen öreg fószertől.

23F

2013. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hogy erre vagy arra bukok...igazából szerintem furcsa ha valakinek sokkal idősebb párja van de most valamiért mégis úgy érzem ez rendben van. Szerintem nem beteges....:/
2013. máj. 12. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!