Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen hülye 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye 18 évesen?

Figyelt kérdés

Már vagy három éve szeretek egy énekest. Egy énekest! Akit még soha nem is láttam élőben, mindössze két mondatot beszéltem vele neten keresztül.

15 évesen még azt gondoltam, hogy bár talán kicsit gáz, de ennyi idősen még talán elmegy az ilyesmi. És most tessék.

Én ennyire még senkit nem szerettem, pedig akadt volna más, nem arról van szó, hogy unalmas vagyok és csúnya, ezért nem marad más, mint fantáziálni.

És mostanra úgy kötődöm már hozzá hogy az nem igaz! Komolyan fontolgatom, hogy elmegyek oda ahol fellelhető, és felhajkurászom, mert ha más nem, akkor kiderül, hogy mégse olyan mint gondoltam, vagy valami. De egyszerűen úgy érzem, hogy nem felejthetek valakit csak úgy el, aki ennyit jelent nekem.

Na jó. Szerintetek ez nagyon szánalmas, és megbolondultam?



2013. máj. 14. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy okos, amúgy ez nem szerelem, hanem inkább vágyakozás. Netán összejön akkor meg megunod. :D
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ki az az énekes? (már ha megkérdezhetem)


Még nem vagy elég érett... Miért nem jók a "hétköznapi srácok"? Hidd el, egy énekes sem különb, ő is ugyanolyan ember, mint a többi, hétköznapi ember, neki is vannak hibái stb.

2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
kérj egy fotót tőle. aztán verd ki. ha nem szép a csaj...akkor is..., aztán jobban leszel!
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondd el légyszi,hogy ki az? :)
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*az!
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Énekessel.. hát nem sok esély van rá valjuk be:/ De "álmodozni nem szégyen, sokkal inkább élvezet, megtanítja élvezni az életet" szal, ha ez téged boldoggá tesz akkor agyalj a nagy Őről, de ne bolondulj bele..<33
2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és igeen, am ki az?:))
2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy neki is vannak hibái, egy kis egoista munkamániás, de én a hibáival együtt szeretem. Tudom, hogy ő is csak egy ember. És azt is tudom, hogy lehet, hogy egyáltalán nem olyan, mint ahogy azt gondolom. De ha nem találkozom vele, akkor soha nem tudom meg.

Inkább nem mondanám meg, ki az, mert sokan szeretnek rajta utálkozni. (Nem Justin Bieber vagy One Direction tag, annyit azért elmondhatok :D)

2013. máj. 14. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vállalod fel, és mondod el, ki az?

Senki sem fog benyúlni a képernyőn keresztül, és fegyvert fogni Rád, mert lehet, hogy olyan énekes tetszik Neked, aki lehet, hogy másnak nem.

2013. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tőlem privátban is leírhatod,csak kiváncsi vagyok :)
2013. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!