Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha régen szeretett, lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen szeretett, lehet, hogy még mindig ezt érzi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel régebben barátok voltunk egészen addig, amíg be nem vallotta, hogy szerelmes belém. Én akkor egyáltalán nem éreztem, hogy szeretnék vele kapcsolatot (tetszett, de épp padlón voltam egy nagy szerelem miatt). Utána már csak haverok voltunk, ritkán beszélgettünk. Eltelt sok idő, aztán nekem lett barátom, neki kis idővel később barátnője. Nemrégiben véletlenül újra találkoztunk, és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Mikor beszéltünk pár szót, én is éreztem rajta, hogy még érez valamit, de nem vagyok benne biztos, hogy szerelmet. Nem mellesleg ez már jó pár éves történet, így nem tudom, mennyit változhattak azóta az érzései (ráadásul barátnője van). Nem akarok belerondítani a mostani kapcsolatába (lehet, nem is tudnék). Mégis...mi a véleményetek? Lehetséges lenne, hogy szeret még?
2013. máj. 14. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez pont egy olyan dolog,amit kizárólag ő tudhat.Ha még vannak is mélyen érzései,azt gondolom nem fogja Neked kiadni ennyi idő után,no meg ott a barátnője is,akire gondolnia kell,veled együtt.
2013. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet! Bevallotta, tetszett, de padlón voltam exem miatt, ezért nem akartam semmit. Haverok maradtunk, de eltávolodtunk egymástól. Azóta nekem tetszettek más fiúk, neki is tetszettek más lányok, csajozgatott. De akárhányszor meglátom érzek egy kis hiányt, és ő is mondta, hogy amikor keveset beszéltünk, meg máskor is, sokat gondolt rám. 1x megpróbáltuk (megpróbálta) újra, de megijedtem. Szerintem lehetséges hogy szeret még!!! Ha nem is olyan nagy szerelem, de biztos megvan valamiféle szikra, nemde? :)
2013. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy a fiú, lehetséges hogy szeret téged!!! :)
2013. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Részemről meg van, de szerintem részéről is. Legalább is amikor találkoztunk, kereste az alkalmat, hogy hozzám érjen...és ilyenek. Csak jelent valamit. Egyszerűen érzem, mégis félek, hogy belemagyarázom. És nem keres soha (gondolom a barátnője miatt). Pedig megtehetné, ha akarná...
2013. máj. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!