Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar most tőlem az a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most tőlem az a srác aki régen szeretett, de most mâssal van?

Figyelt kérdés
Mi akar most az a sràc tőlem, aki anno szerelmes volt belém, de mikor màr én is kezdtem úgy érezni, hogy én is tudnàm őt szeretni, azt mondta túl sokàig vàrtam, hogy ràjöjjek mit akarok! Egy év alatt sokszor összesodort minket a sosr neki van baràtnője el is jegyezte..de hajt ràm! Sőt ami azt illeti most a szeretője vagyok! Szerintetek mit akar, lehet visszajöttek a régi érzések? Komolyan nem tudom nekem ez így nehéz, mert én szeretem!
2012. dec. 3. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szakít a másikkal OK,de ha nem,csak szórakozik veled!
2012. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hehe, erre magadtól is rájöhetnél, nem kell hozzá atomtudósnak lenni. :D
2012. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!