Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit sportoljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit sportoljon egy fiú? (mit szerettek ha sportol? )

Figyelt kérdés

Melyik az a sport amit előnyben részesítetek, ha egy fiú azt a sportot űzi? (már ha van ilyen)

Normális válaszokat, Köszi!



2013. máj. 14. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy, csak sok pénz származzon belőle.
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
ejtõernyõ
2013. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Kézilabda, foci, úszás, nálam ezek amik jó pontot adnak eg srácnak.16L
2013. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Szerintem a focistákat meg a vízilabdásokat szokták nagyon komálni.
2013. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiket utálok, az a foci és a kézi.. Nagyon menősködnek vele a fiúk, engem a focisok/kézisek nem fognak meg. Szerintem jó ha úszik, kosarazik, teniszezik. Meg hobbisportok például tollaslabda, asztalitenisz, billiárd!! :P
2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 14. 22:17
 7/17 A kérdező kommentje:
és a vívókkal mi a helyzet? Vagyis számotokra mi az imponálóbb ha mondjuk vizilabdázó vagy vívó a srác?
2013. máj. 14. 22:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nehéz válaszolni. Érdekes módon a focistákat annyira nem bírom. De randiztam egy sráccal, aki barantázott, az tetszett, mert számomra új és érdekes volt. No, és a srác szép izmos volt. :D
2013. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém... Ne egy lány miatt sportolj b@szod! Azt csináld, amit Te szeretsz, ami téged boldoggá tesz.

Ha a csajok miatt csinálod, akkor minimum papucs vagy, vagy esetleg kis divatb*zi. Ha annyira a csajok miatt akarod csinálni, akkor menj gyúrni, abból bajod nem származhat.

Én speciel a 160 centimmel küzdősportokkal/harcművészetekkel foglalkozom. Egyrészt életem során igencsak rákényszerültem, hogy megvédjem magam, másrészt meg én egyszerűen szeretem ezt csinálni, világéletemben ezt csináltam. A csajok nem igazán veszik komolyan. Maximum olyan "aranyos" számukra, hogy próbálok "erősködni", de valószínűleg nem engem választanának ha arról volna szó, hogy ki kisérje haza őket este. Mert egy harcmávészt egészen másképp képzelnek el, hozzákapcsolják a különböző kialakult ideákhoz. És amúgy is biztos jobban megtudja védeni őket egy magasabb gyerek...

De tudod mit? Nem érdekel. És akkor se hagynám abba, hogyha megvetnének, netán kinevetnének ezért, mert nekem semilyen ember ne mondja meg, hogy mit csináljak, mit kéne csinálnom.

Meg aztán amikor netán olyanra kerül sor, és lazán földhözvágom a nálam másfél fejjel magasabb, +10 kilóval nehezebb haverjaimat, akkor azért megszoktak lepődni.

Amúgy meg egy nő sem fog azért kedvelni, hogy te most mit sportolsz. Talán lehet némi plussz avagy mínusz pont, de ha ez dönt egy kapcsolatban, az már rágen rossz. Ha valaki szeret téged, akkor az akkor is el fog fogadni, ha a zsebhoki az egyetlen sport, amit rendszeresen űzöl...

2013. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hú a vívás nekem nagyon bejön! Meg az íjászat is :D Ezek olyan férfiasak vagy nem tudom :D Bár nem tudom ezektől mennyire lehet izmosodni...emellett még tetszik az úszás, foci, extrém sportok :) Egyedül a kosarat nem szeretem annyira...
2013. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!