Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szánalom, ami ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalom, ami ezen az oldalon folyik? Tizenévesek szexuális kapcsolatainak problémái?

Figyelt kérdés

Bizonyára többnyire tizenéves gyerekek írják a kérdéseiket, nem tudják a saját kis szexuális életük problémáit megoldani. Hogyan izgassam fel a barátom? Legyen-e a bugyimban tisztasági betét? Hogyan verjem ki a barátomnak? Milyen zenére sztriptízeljek a barátomnak? stb.

Akiknek komoly a kapcsolatuk, nem ide jönnek feltenni ezeket a kérdéseket, hanem meg tudják beszélni a párjukkal azt, ami amúgy sem tartozik senkire. És mások még válaszolnak is nekik. Nem kéne kicsit elgondolkozni, kicsit megkomolyodni?

Az volt még csúcs, hogy valaki a szexuális életéről akar blogot vezetni és erről érdeklődött.

Ha a fiatalok a felesleges energiáikat nem erre, hanem valami értelmesre fordítanák, határozottan meglátszana a világon.


És, csak mert nem írják oda a korukat, nyilván tele van a Szexualitás téma 18 éven aluliak ilyen jellegű kérdéseivel. Mert ott van ugyan a piros betűs felirat, de attól még az kattint, aki akar.



2013. máj. 14. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert nincs job dolguk..

U.i: Beleélveztem a barátnőmbe.Ugye nem lehet terhes?

2013. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legalább helyreteszünk néhány hülyét. Szerintem már megéri :)
2013. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Jól van szüzike, ne irigykedj! :D
2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak egy tizenévesben is sikerül helyretenni a tévhiteket (amikkel sajnos tele vannak), akkor megéri...

38N

2013. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
inkább az a szánalom, hogy folyamatosan ugyanazokat kérdezitek meg ami már 1000x meg van. semmi újat nem tudtok kérdezni, alapból nem is értem minek kell bármit is kérdezni ezen az oldalon. de az meg főleg nem értem amikor valaki értelmesen válaszol rá, akkor a kérdező most komolyan megfogadja a tanácsát mert magától nem tudja mit kell tenni??? ez felfoghatatlan ennyi agyatlan zombit.
2013. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kedvencem amit a napokban tettek fel: 14-5 éves lányok nektek milyen a szexuális életetek? :D vagy valami ilyesmi. Ha valakinek megvan linkelje már be pls, a válaszokat még nem láttam :))
2013. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De legalább ha változatosan hülye kérdések lennének.De csak a:

-Megfelelő-e f*rkam?

-Fáj ez az első szex?

-Miért ilyen r*hadék/ribi az összes pasi/nő?

-Hol vannak a normális fiúk/lányok?


Ezek teszik ki a 3/4-ét...

2013. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És?

Ez az oldal részben arra is van.

Tudod?

Gyakori KÉRDÉSEK.


Inkább kérdezzenek,mint hülyeséget csináljanak.


Az a szöveg azért van,hogy az odal levédje magát,mert ezáltal ők szóltak.

Különben is "a szexuális kategória kérdései".

A válaszok nem.

2013. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 I love csillagánizs ***** válasza:
66%
Én ide járok fel röhögni :D Annyi ilyen hülye kérdés van... de a válaszok még jobbak! ;)
2013. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Nem szánalom, ami ezen az oldalon folyik?"


Mit keresel akkor itt? Ha nekem nem tetszik valami akkor nem vagyok ott, nem nézem stb stb


"Akiknek komoly a kapcsolatuk, nem ide jönnek feltenni ezeket a kérdéseket,"

tehát akkor neked nincs komoly :)


"És mások még válaszolnak is nekik. "

Igen válaszolunk, sőt még néha jót is válaszolunk, amivel segítünk a kérdezőnek....


"Nem kéne kicsit elgondolkozni, kicsit megkomolyodni? "

Mint írtad "Tizenévesek"... te sem lehettél ilyen idősen egy filozófus professzor, ahogyan ők sem, de a sok elkövetett hiba, és tanulás meghozza gyümölcsét.


"Ha a fiatalok a felesleges energiáikat nem erre, hanem valami értelmesre fordítanák, határozottan meglátszana a világon. "

Kérésed továbbítjuk a Télapónak, köszönjük!


"És, csak mert nem írják oda a korukat, nyilván tele van a Szexualitás téma 18 éven aluliak ilyen jellegű kérdéseivel. Mert ott van ugyan a piros betűs felirat, de attól még az kattint, aki akar."


Igen, ott van a felirat. De ha gondod van, akkor a felirat sem zavar....


Inkább tegye fel kérdésben, mint nézzünk egy tini anyukát, vagy menjen az adóforintunk a kórházi kezelésre, szóval ez egy olcsó, és praktikus, anonim megoldási módszer.

2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!