Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szanalom vagy megertes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájszíjú kérdése:

Szanalom vagy megertes?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesit ez a sok sirankozo 20 eves szuz srac? Na meg az alacsony, girnyokrol mar ne is beszeljunk... nem ertem mert hiszik azt hogy ha ide jonnek sirankozni jobb lesz nekik. Szamomra ez felfoghatatlan
2013. márc. 8. 00:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
én sem kedvelem az önsajnálo tiniket, de valahol nekik is ki kell engedni a fáradtgőzt :)
2013. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól esik nekik, hogy kibeszélik.Mint, ahogy most éppen neked is.
2013. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Mert azt várják, hogy majd itt megkeresik őket a lelkes szexpartnerek.
2013. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

lehet felfoghatatlan, de néha nekik is jó, ha beszél velük valaki

legalább egy kicsit jobban érzik magukat N

2013. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Amúgy a kategória kérdéseinek (tisztelet a kivételnek, pl a fogamzásgátlósok) 90%-a rejtett társkeresés :)


Kiváncsi lennék, mennyi pm megy át 1 kérdésnél :D

2013. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
rám is szoktak olykor irni, mikro minden kötél szakad, hogy mi lenne jó megoldás... szépen kibesézlik a bánatukat én tanácsot adok nekik... ők boldogak mert jobban érzik magukat meg votl aki meghallgatta őket, én meg boldog vagyok, hogy segíthettem :)
2013. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 LeftBehind ***** válasza:
Én speciel azért írogattam kérdéseket,mert azt reméltem,hogy valaki tud majd tanácsot adni. Aztán rájöttem,hogy csajozni vagy tudsz vagy nem és azóta csak próbálom nyugtatni a trollokat meg a hevesebb sorstársakat.
2013. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Üdv a Gyakorin :)

Amúgy jobb ha itt beszélik ki,mint ha valami hülyeséget csinálnának.

2013. márc. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
En megertem hogy ki kell beszelniuk ezeket a problemaikat, de ezt miert itt kell?
2013. márc. 8. 00:25
 10/34 anonim ***** válasza:
ájszíjú: GYK = trolletető :)
2013. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!