Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szánalom, ami ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalom, ami ezen az oldalon folyik? Tizenévesek szexuális kapcsolatainak problémái?

Figyelt kérdés

Bizonyára többnyire tizenéves gyerekek írják a kérdéseiket, nem tudják a saját kis szexuális életük problémáit megoldani. Hogyan izgassam fel a barátom? Legyen-e a bugyimban tisztasági betét? Hogyan verjem ki a barátomnak? Milyen zenére sztriptízeljek a barátomnak? stb.

Akiknek komoly a kapcsolatuk, nem ide jönnek feltenni ezeket a kérdéseket, hanem meg tudják beszélni a párjukkal azt, ami amúgy sem tartozik senkire. És mások még válaszolnak is nekik. Nem kéne kicsit elgondolkozni, kicsit megkomolyodni?

Az volt még csúcs, hogy valaki a szexuális életéről akar blogot vezetni és erről érdeklődött.

Ha a fiatalok a felesleges energiáikat nem erre, hanem valami értelmesre fordítanák, határozottan meglátszana a világon.


És, csak mert nem írják oda a korukat, nyilván tele van a Szexualitás téma 18 éven aluliak ilyen jellegű kérdéseivel. Mert ott van ugyan a piros betűs felirat, de attól még az kattint, aki akar.



2013. máj. 14. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

1, nevelési gond,

2, ezért fordul a nethez a fiatal, mert nincs megtanítva saját gondja oldja meg, így azt hiszi könnyebb

3, a netet sem fogják fel úgy,m hogy onnan lehet tanulni

sajnos a fiataloknak sok technikai eszközeik vannak és lesznek, viszont az agy vissza fog fejlődni N

2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én mindig válaszolok a "terhes vagyok-e" kérdésekre. Több okból:

1. Ezek tényleg buta emberkék, akinek talán a kutya se mondta, hogy milyen veszélyes védekezés nélkül szexelni, vagy fűvel-fával.

2. Mivel a szüleik sokukkal nem foglalkoznak, támadásnak veszik a "tudományos" tényeket, és kb pont nem érdekli őket, vagy esetleg így lázadnak a szülők ellen.

3. Ha már ezek így összejöttek, de méis volt annyi lélekjelenléte, hogy idejött, megkérdezte, akkor válaszolok, hogy legalább még időben elkerülhető legyen a baj.

4. Ha egy gyerek legalább nem született meg, mert odaírtam, hogy vegyen be 72 órás tablettát de gyorsan, már megérte.


A többi szexuális problémáról meg az a véleményem, ha az alapvető fogamzásgátlásról sincs halvány lila gőzük sem, akkor inkább kérdezzék meg, hátha egy-két embernél cél is érnek az intelmek...


Remélem van haszna is.

2013. máj. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tudtam, h lesz olyan válasz is, h "szüzike, ne irigykedj", meg hogy "nekem nincs komoly kapcsolatom", stb. Hát én nem tizenéves vagyok, tényleg nem volt még szexuális kapcsolatom, és lenne rá lehetőségem, mert a lány azt mondta, benne lenne, de én még direkt nem akarom, direkt várni akarok még vele. és tizenévesen pláne nem bohóckodtam. A koromat direkt nem írom le, egyébként 30 feletti vagyok. Na, tizenéves szexgépek, ehhez mit szóltok? :D Meggondoltság az nuku?


Amúgy tényleg az a baj, a szülők is semmirekellők, csak összehozni szeretik a gyereket, de nyomokban se tudják neki megtanítani, amit meg kéne, semmirekellő buta népség a mai tizenévesek szüleinek 80%-a. és ideeresztik a nyakunkba a sok szánalmas alakokat, akiket zavarukban idepottyantottak a világra.


És igen, lenézem a sok tizenéves szexuális életet élőt és a szüleiket is, mert kitermelik a jövő generációját, olyan felnőtteket, akiknek 80%-a el fog válni a párjától és olyan gyerekeket fognak világra hozni, akinek sem a normális családi hátteret nem fogják tudni biztosítani, sem megtanítani nem fogják tudni őket semmire.


Tudom, erős volt, amit írtam, és esetleg betegesnek is gondolhatnak engem sokan.


Köszönöm mindenkinek a válaszát! :) Több normális választ kaptam, mint gondoltam.


Hát akkor, jó sztriptízelést minden 18 éves lánynak a pasija előtt (igaz, talán inkább "párom" vagy "kedvesem" megnevezéssel illene illetni, de ma már mindenkinek csak pasija meg csaja van)!

2013. júl. 2. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!