Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mi volt ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mi volt ez?

Figyelt kérdés
van egy srác a sulimban, nekem ő nagyon tetszik, ez az érzés kölcsönös legalábbis állítólag ...A történet úgy kezdődött,hogy a folyóson folyamatosan néztük egymást.Aztán egy suli gyüllésen oda jött hozzám,megkérdezte a nevem. Nálam azóta se kép, se hang. De a nevem megkérdezése után, nem jelölt be,csak a haverja és ő rám is irt egy olyan üzenettel amiben annak a srácnak a neve szerepelt aki oda jött hozzám. Ezt a srácot hívjuk, Robinak. A haverját pedig, Ádámnak. Robi csak akkor jelölt be, mikor szakított a barátnőjével, de továbbra sem írt. Eközben Ádám kiszedte belőlem, hogy odavagyok Robiért. Mondta Ádám , hogy az érzés kölcsönös, szeptember óta minden nap elmondja,hogy mennyire bejövök neki és istennőnek hív. És sokszor elmondja hogy milyen jó lenne velem kettesben beszélgetni. Másnap rám írt Robi, nagyon jól elbeszélgettünk. És ez igy ment még három napon keresztül, mindig ő írt rám. A negyedik este nem írt. Én azért nem írok rá, mert nekem van egy olyan elméletem, hogy akire én írok rá, az sosem olyan kommunikatív mint amennyire én szeretném, és ezért olyan gondolataim támadnak hogy nem akar beszélgetni. Egy hétre rá beszéltem vele a suliba, de csak azért, mert az én barátnőm és az ő barátja összejövöben voltak. Itt állítólag zavarba volt, mint ahogy én is. De ezek után sem beszéltünk. Ezek után , volt egy olyan rendezvény ahol a végzősöket búcsúztatják , ilyen bál féle. Nem mehetett mindenki, csak aki segített a rendezvény előteremtésében. Robi végzős volt, szóval nekem mindenképpen ott kelett lennem. Hostess lány voltam, én kísértek be Robit ahogy kiszállt a limuzinból. Kereste egész este a társaságom, ami nekem sem volt ellenemre. Mivel én is és ő is ittas állapotban voltunk, hamar a karjaiban találtam magam. Az egész estét ölelkezve, és kézen fogva sétálással töltöttük. Aztán bucsuzásnál el is csattant az első csók, aztán még egy. Majd a fülembe súgta hogy régóta erre vár. Másnap rámírt, és leírta hogy ő mindent ugyanúgy gondol mint azt tegnap este elmondta, szóval az alkohol nem befolyásolta semmiben. Mondta hogy majd beaka velem ülni valamilyen helyre, beszélgetni.:) de megint eljött a kritikus 3. nap, mikor már nem írt. Nagyon sok ideig nem beszéltünk , körülbelül 2 hónapig. Aztán eljött a jó idő és én saruba mentem suliba, ez miatt este rámírt, ittasan. Elkezdte mondani , hogy csodálatos a lábam és hogy szétszopkodná. Elmondta hogy imád és hogy odavan értem, és a lábujjaimèrt. Bár tudom, nem volt egyedül, és lehet hogy csak szórakoztak sok lánnyal. Be is olvastam neki aznap este. 2 hétre rá éretségizik töriből, de töri atlasza az nincs. Tőlem kér segítséget , és megint elkezdtünk beszélgetni , másnap reggel 7-kor csenget.És megint csak 3 napig beszéltünk. De mostmár nem is látom, mert el ballagott. Ez a srác egy nagymenő srác, olyan aki bárkit megkaphat. Focizik, elég jól és elég komoly helyen. Suliban azért nem beszéltünk , csak egyszer, mert a csapattársai elviselhetetlenül mocskosan tudnak ilyenkor viselkedni. Ádám legutóbb azt mondta, hogy Robi nem tudja mit csináljon. Vagy bulizzon nyáron , vagy legyen egy barátnője, az én személyemben. Egy kicsit hosszúra sikeredett, de remélem tudtok nekem segíteni, hogy ez most mi, és hogy mire számíthatok.

2013. máj. 15. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tekintsünk el attól, hogy szörnyű a helyesírásod, és értelmezhetetlen a fogalmazásod.

A lényeg: a tinilányok hajlamosak bonyolítani, komplikálni a dolgokat, esélyeket latolgatni és aggodalmaskodni.

A tény: ha annyira akarna téged, és annyira beléd lenne zúgva, akkor már összejöttetek volna.

Részegen elmegy veled egy kis laza flört, aztán ennyi. Nem akar tőled semmi komolyat.


Saját vélemény: nekem se kellene egy olyan lány, aki ilyen olcsón megkapható és iszik is.

2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam az egészet, és most őszinte leszek veled.


Fogalmam sincs mit mondjak erre, te mindent megtettél, rajta múlik, hogy mi fog történni köztetek.


Bár már nekem ambivalens érzéseim vannak ezzel az egésszel kapcsolatban.

Papíron felnőtt, nagymenő arc és azt olvasom több soron keresztül, hogy "Ádám azt mondta". Már bocs, de mi a f.szt keres itt ez az "Ádám" ilyen gyakran.


A kezdő löketet még meg tudom érteni, de hogy még utáni is "Ádám"-on keresztül beszélitek meg a dolgaitokat, ezt egy kicsit gáznak érzem.


Döcögősen indul mit ne mondjak.

Vedd egy kicsit lazábban ezt az egészet, te mindent megtettél, én a helyedben már szarnék a fejére.


A másik dolog amit f.szságnak tartok.

Nem csak Robinak szolgáltattad ki magad, hanem Ádámnak is.

Egyrészt, Robi miért nem kaparja össze a farkát és beszél veled ha olyan nagymenő.


Egyrészt, ne hagyd magad, hogy hülyére vegyenek.

Másrészt, ne szolgáltasd ki az érzelmeidet bárkinek, sőt még annak se teljesen aki iránt érzel.



Harmadrészt, és ami a legfontosabb. Ha egy "barátra" alapozol, neki kéred ki a véleményét, tőle kérsz tanácsot, akkor Ő nem feltétlenül - főleg ha ellenkező nem - nem feltétlenül azt fogja mondani/csinálni ami a másiknak a legjobb, hanem amit ő akar látni.


Ezért te ott rontottad el, hogy ezt az egész Ádám gyökeret hagytad, hogy beleszóljon.

2013. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy könnyen kapható lennék. Mivel még nem volt barátom, pedig sokan próbálkoztak. Ennél a srácnál azért más, mert nagyon megfogott. Inni csak azért ittam (de csak jókedvig) mert elége visszahúzódó lány vagyok, igy ismeretség elején.
2013. máj. 15. 10:36
 4/13 A kérdező kommentje:

Második hozzászóló , teljesen értem és megértem amit írtál. És belátom, teljesen igazad van, mindennel kapcsolatban :) sokat segítettél !


Ha még valakinek van valamiféle véleménye, kérem hogy írja le !:)

2013. máj. 15. 10:44
 5/13 anonim ***** válasza:

"Mivel én is és ő is ittas állapotban voltunk, hamar a karjaiban találtam magam."

No comment...

2013. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D nyilván mindenki ezzel fog jönni.:) de írjátok csak, be ismerem hogy hiba volt. De megtörtént és nem tudok rajta változtatni.
2013. máj. 15. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy belátod a hibádat, de azt is fogadd el, hogy a srácban meg az maradt meg, hogy egy piás csajjal laza pettinget nyomott.
2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aha.
2013. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tényleg mindenki így gondolja:) okés
2013. máj. 25. 23:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fiú elég komolytalannak tűnik. Ha tényleg tetszik és pluszban még dögös is akkor ezt beszoptad mert nehéz lesz kiverni a fejedből. Csak tudod ha tényleg veled akarna lenni már megtett volna mindent ez érdekében. Én nem táplálnék iránta túl sok reményt.
2013. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!