Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább nézni ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább nézni ahogy a volt barátnőm más fiúkkal szórakozik. Hogyan fogadjam el a döntését?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakított velem a barátnőm, azt mondta azért mert már nem szeret. Ez hülyeség szerintem, 3,5 éve voltunk együtt és mindig történt valami ami miatt nem volt unalmas. Még mielőtt kimondta a szakítást a suli előtt láttam több sráccal úgyhogy odamentem és megvertem azt aki az ölébe hívta, ezután mondta, hogy szakítsunk. Nem akartam bele egyezni de muszáj volt. Azóta is teljesen magam alatt vagyok és nem tudom túltenni magam ezen. Olyan vagyok amúgy mint egy rossz buza. Ma láttam csókolózni mással és rosszul lettem, azóta is csak erre gondolok. A haverjaim azt akarják, hogy keressek mást meg voltak jelentkezők de nekem egy se kell mert őt nem lehet pótolni. Eredeti. Hogyan szerezzem vissza, vagy hogyan törődjek bele a döntésébe?

18/F


2013. máj. 10. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözz másik városba, vagy másik környékre, hogy ne lásd őt mindennap.
2013. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"őt nem lehet pótolni. Eredeti. "


Persze, mindenki ezt gondolja amikor szerelmes és szakítanak vele. Mocsok egy érzés, de ne alázkodj meg előtte, nem érdemel meg téged ha ilyen indokkal szakított, találsz jobbat akinél a belső is rendben van, csak idő kérdése.

Ezt a mostani dolgot meg zárd le magadban, menj bulizz a haverokkal, élvezd ki a nyarat.

2013. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:

"odamentem és megvertem azt aki az ölébe hívta"

És csodálkozol, hogy otthagy egy agresszív f@szt? Ja! szar dolog így látni, de verekedni....

2013. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Acélszív, nem vagyok agresszív. Nem tudom mosolyogva nézni, hogy (akkor még) barátnőmet mások fogdossák.
2013. máj. 10. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért itt álljunk meg 1 szóra.

Ahhoz hogy a barátnőd más ölébe henteregjen 2 ember kell ám! Gondolom senki sem kényszerítette rá, te meg egy ilyen csaj miatt vagy szarul.

2013. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!