Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a szerelmem 1 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a szerelmem 1 napja hogy tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Folyamatosan sírok és teljesen egyedül vagyok. Ő volt csak nekem.Tervezgettünk,de így már az sincs. Egyszerűen nemlátom az értelmét semminek se.

Nagyon nehéz és nagyon fáj. Mit tegyek?

19 vagyok



2013. máj. 9. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha igaz lenne, nem a gepet nyomnad.
2013. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

már nem tudok feküdni és gondolkozni. Nincsen senkim. Csak ő volt.

Senkvel se tudok még beszélni se

2013. máj. 9. 13:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kaptál egy baromi pofont az élettől. Most biztosan ridegül hangzik, vagy lehetetlennek, de az idő... az idő múlásával megy tovább az élet. Még nagyon fiatal vagy, hidd el, lesznek még szép napok bőven az életben.
2013. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miben halt meg?
2013. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

beteg volt?

részvétem, most erősnek kell lenned és sokat gondolnod rá még ha el is veszítetted, szerintem nehéz lesz felejteni, most nem tudsz mást tenni mint sírni, a családod tud segíteni neked?

2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Nekem anyuám halt meg

2013. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Pár nappal ezelőtt is volt egy pont ugyan ilyen kérdés a családi kapcsolatokban, de törölték.
2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Idővel enyhülni fog.

Nekem féléve halt meg balesetbe. 2 en voltak benne és a sofőr túlélte. Kicsit nehéz volt nekem. Azóta rendszeresen járok ki a sírjához és a msik sráccal tartjuk a kapcsolatot bár iszonyatosan hargszok rá, de magamra is mert pont a baleset előtt beszéltünk és elkellett volna mondanom neki, hogy inkább gyalog vagy busszal menjenek haza.


Legfontosabb foglald le magad valamivel. Ha most ezen jár az eszed csak rosszabb lesz. Tudom nagyon nehéz én is alig bírtam elterelni a figyelmem.

18

2013. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

baleset. családommal nem tartom a kapcsolatot. Nem tudok beszélni erről. Az ő családja sem jöhet szóba.

Nem tudom mit tegyek

2013. máj. 9. 14:19
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj másra........utazz el mondjuk egy hétre vagy szerezz munkát vagy akármit,csak ne rá gondolj...és részvétem.
2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!