Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác. Az apja túl kedves velem. Jelentheti azt, h bejövök a fiának?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet túlkombináltam.:D Szóval: Tetszik nekem egy fiú a faluban ahol élek. Neki van egy apja,aki néha szokott beszélgetni a szüleimmel,jó fej,de ő alapból elég közvetlen 40 év körüli pali. Az apa bárhányszor meglát mindig sokáig néz,jó nagyokat köszön,és ha messzebbről lát meg akkor meg integet. Folyton mosolyog rám és ha van rá lehetősége,próbál beszélgetni velem. A fiát is régóta ismerem,köszönőviszonyban vagyunk,ő is gyakran néz,aranyos velem,de ő nem szokott ennyire feltűnően... Szerintetek lehet,h az apja azért ilyen velem,mert tetszem a fiának?:D Nekem tökre így jött le,de mondjátok meg,ha szerintetek ennek semmi esélye. Köszi:)

20/L


2013. máj. 15. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Az egy pedomaci..
2013. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg meg akar dugni téged csak te birka vagy és nem veszed észre, a srácnak kéne ennyire rád mozdulnia nem az apjának. Elég gáz, hogy 20 évesen nem veszed észre...
2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy az apjának tetszel...
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, ez azt jelenti, hogy bejössz az apjának.
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az apának tetszel.
2013. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább apucinak kellesz..

Hiába vagy 20 éves, a pali egy pedo, mert a gondolkodásod megakadt egy 12 évesén

2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pedo az apuka.. egyszerűen csak azért ilyen mert ismeri a szüleidet. Nem hiszem ,hogy azért mert tetszenél a fiának.
2013. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

túl kombinálod,

apuka meg nézegeti a srác kiket vonultat fel, ennyi

hogy mosolyog, meg integet, megint nem jelent semmit, még akkor sem, ha így mondja mindenki,

kzvtlen ? akkor mindenkivel ilyen, Te csak a srácra koncentráljál, ne másra figyelj N

2013. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos kanos a pics@dra és meg akar huzni apuci :) és nem kéne mindenkit le pedozni nyomorék D
2016. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!