Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ezt miert csinaljatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ezt miert csinaljatok?

Figyelt kérdés
Van egy srac, nagyon szeretem. Jobban mint egy baratot. Neha neha beszelgetunk , de csak chat. Eloben nem szoktunk pedig mindennap talalkozunk(iskola). Viszont amikor bezselunk akkor tobb orat ,van, hogy facetime-olunk is. Mindig o keri, hogy facetimoljunk es sosem akarja, hogy elmenjek. Vajon erezhet valamit?
2013. máj. 15. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
iLife...
2013. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ő csinálja nem mi.. honnét tudjam, hogy mit érez?
2013. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jogos:)

Akkor atfogalmazom a kerdesem.

Jelent szamotokra valamit egy lany, ha kepesek vagytok vele orakat beszelni, de eloben egyszeruen mintha nem is letezne?

2013. máj. 15. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen szóval nem tudom, viszont elég félénk lehet... próbálj beszélgetést kezdeményezni.
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

igen valószínűleg bejössz neki...

Lehet hogy sose talál megfelelő alkalmat arra hogy odamenjen...

de sokkal magabiztosabb lesz egy srác ha látja, hogy nem közömbös ő sem a csaj számára érdeklődj felőle te is és írd le neki mikor merre jársz meg, hogy ha van kedve csatlakozzon ilyesmik...

2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te menj oda hozzá beszélgetni, és akármilyen hülyeséget is mond, érdeklődj, kérdezz tőle. Mutasd meg, mennyire érdekel.


Én is ilyen voltam anno, ha nekem kellett életben tartanom a beszélgetést, KO voltam agyban...


Sok szerencsét!

2013. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!