Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini csajok, miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, miért csináljátok ezt buszon?

Figyelt kérdés
Beszélgettem haverommal a buszon, egyszer csak szól havero, hogy te nézd már egy csaj néz téged. Aztán odanéztem és tényleg hátrafordult az ülésen a csaj és nézett, talán még kicsit mintha mosolygott is volna, de ebben már nem vagyok biztos, aztán visszafordult és valamit súgdolóztak a barátnőjével meg nevetgéltek kicsit.

2013. máj. 11. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki oszt cs.:D
2013. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha nem vagy fogatlan, kancsal stb., illetve nem volt egy rágógumi a homlokodra tapasztva, akkor valsz. bejöttél a csajnak, csak elbalf.szkodtad...
2013. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó kérdés...


Rendszeresen szoktamlátni én is hogy egy csaj folyamatosan stíröl. Aztán ha odafordulok, egyből elkapja a tekintetét. Nagyon idegesítő.

2013. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És én naívan azt gondoltam,hogy az a legrosszabb ha belekötnek az emberbe a buszon.

Kérdező ennyire nem nyílvánvaló miért néznek?

2013. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Boros Betti ***** válasza:
100%
Hát, ha magamból indulok ki(lány vagyok, és a fiúk tetszenek) buszon annyi a max. agyi tevékenységem, hogy hogy kapjak levegőt a többi embertől, esetleg, hogy hogy került oda az a pók. olyankor csak bámulok, és csak néha veszem észre magamon, hogy pont egy srácot, és akkor elkezdek kuncogni, hogy jesszus, ugye nem hiszi azt, hogy stírölöm?! amúgy attól függ, ez csak az én esetem:)
2013. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem nyílvánvaló, mivel elég csúnya vagyok, ráadásul még alacsony és gizda is.
2013. máj. 11. 16:39
 7/14 anonim ***** válasza:
minden lánynak más tetszik és valószínűleg neki te.
2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen ronda vagy, biztos odasúgta a barátnőjének, h "nézd már azt a gíbicet ott", majd jót nevetgéltek. A gyerekek sajnos kegyetlenek tudnak lenni. :S
2013. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nemá... megint egy ilyen önsajnáló :(
2013. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, te is sajnáld magad :((


Ha nem feltételezed, hogy bejöhetsz lánynak, azzal csak elvágod az esélyeidet egy kapcsolattól.

2013. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!