Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok néha visszataszító fickót jóképűnek, jóképű, de szolidabb fiút pedig rondának mondanak?

Figyelt kérdés

Már többször megfigyeltem ezt. az egyik esetben pl. van egy drabálfejű férfi, akit mintha baltával formáztak volna. Viszont elég nagydarab, izmos, plusszban rájátszik az imídzzsel is, akkor lehet ő a "Micsoda pasiii!"

Ehhez képest van egy fiú, aki átlagos testalkatú, kimondottan finom vonású és szolíd arca van, az idősebb nők odavannak érte, mindannyian azt hiszik ,imádják a lányok, ehhez képest nincs barátnője és mivel nem egy "ki ha én nem"-ember, ezért nem kelendő, a csajok fintorogva húzzák el a szájukat, ha szóba kerül komolyabban.

Most komolyan, ez mire jó és miért csinálják?


2013. máj. 15. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jelentkezzen aki érti a nőket!
2013. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok plusz a pénz szépítő faktor
2013. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Kisugárzás.
2013. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert szóljon hangosan az ének...
2013. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, és mindenkinek más a fontos.


Én pl lesz@rom a pasik arcát, ha nem fáj ránézni, nekem jó. Nekem a test a lényeg. :D Sokszor néznek rám is furán, hogy mégis mi a bánat tetszik azon v. amazon, mikor tök hülye arca van, mikor szerintem szimplán átlagos, viszont istentelenül jó testük van. :D


Nekem nem lényeg, hogy jóképű legyen. Lehet, hogy ezzel nem csak én vagyok így.


21L

2013. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És miért van az, hogy a rengeteg pasi által jónak mondott csajok önbecsülése a béka segge alatt szagolja az ibolyát, a z ellentettjei pedig virulnak az önbizalomtól?
2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jé, pont ezt akartam megkérdezni, komolyan!

Nem értem én sem, mert én is cuki, aranyos, bájos pofikájú fiú vagyok, bár sovány és alacsony, mégis fintorognak és gúnyolódnak rajtam a lányok, ellenben van olyna tök ronda fejű srác, aki nagy darab háj szinte csak és imádják alányok. :(

2013. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert a nők mazoista qrvák csak a csillámpólós buz ifiúkat veszik észre , ha picit is jó vagy velük már eltérsz a sztereotípiában meg követelt férfitól, így le vagy sz@rva ,viszont ha átvered megalázod őket bunkó vagy velük 1 ből te vagy a domináns bunkó arc úgyhogy az kell mert az nagyon jó nekik a világ ezt az igazságot mutatja bármerre nézelődsz pesten, a normális lányok meg mindig foglaltak és ha "felszabadul 1 " egyből átmegy éjszakai vak molylepkébe és addig pusztítja magát még 1 lapátképű ogrénél ki nem köt és ott vissza változik normális lánnyá aki panaszkodik hogy mekkora bunkó a barátja de nem szakít vele mert szereti -.- persze szeret panaszkodni beszélni fecsegni... , 1 jó tanács van erre az időszakra ne akarj barátnőt dugj amennyit tudsz ne mennyen az agyadra a ge ci ,majd egy évtized múlva talán kihullik a férgese és az ottani választékból már lehet kezdeni valamit.
2013. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ehhez képest van egy fiú, aki átlagos testalkatú, kimondottan finom vonású és szolíd arca van, az idősebb nők odavannak érte, mindannyian azt hiszik ,imádják a lányok, ehhez képest nincs barátnője és mivel nem egy "ki ha én nem"-ember, ezért nem kelendő"


Ó ebben felismertem önmagamra . 19 vagyok de a saját korosztályomban nem vagyok a nagy halak között...viszont huszonévesektől és 30 évesektől olyan mondatokat, szavakat kapok hogy néha leesik az állam . :D :)

2013. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megszívtad dezsvír. A panaszkönyvet Lucifernél találod majd meg...
2013. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!