Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán egy lány a se-gít-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán egy lány a se-gít-sé-ge-te-ket kérné egy üveg víz kinyitásában, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

(Bocsi, hogy így írtam, csak nem engedte, hogy kiírjam)


Ez jó ismerkedős szöveg?


Van olyan víz amit lehetetlenség kinyitni. Vagy inkább olyan víz legyen nálam amit azért ki lehet nyitni? Azt se akarom, hogy szegény srác gyengének érezze magát ha nem sikerül kinyitnia az üveget.

Mit mondjak utána, hogy leessen neki, hogy ismerkedés céljából kértem a segítségét? Vagy tudni fogja?


2013. máj. 15. 23:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan odahozzák a haverjaim is,mert erős a markom (ne gondoljatok rosszra XD),úgyhogy akármilyen lehetne.
2013. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
4-es! Miért lenne jobb? Egyik nap vettem egy üveg vizet mert nagyon szomjas voltam és tényleg nem bírtam kinyitni... most is van itthon egy amit nem tudok kinyitni. Szomjan fogok halni. Na jó nem, de érted...
2013. máj. 15. 23:58
 13/30 anonim ***** válasza:

Talalekony vagy ;)

Amugy van valami teknika amivel soha a budos eletben nem tudja kinyitni senki az uveget ha izombol csavarja

Haver megcsinalta belerakott egy 100 ast levagtuk az uveg szajat es meg volt a szazasom :)

Amugy ha elkezdenel kerdezgeti tole szoval te kezdemenyezed a beszelgetest akkor pl nekem leesne mit akarsz

Amugy ugy kene rahuznod a kupakot hogy csak ronggyal lehessen kinyitni s azzal is huzod az idot s a csavo nem fog csak ugy tovabbalni :D

2013. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem kell csinálnom semmit azzal az üveggel. A Primavera-t tényleg nem lehet kinyitni rongy nélkül :D sőt, én még ronggyal se tudom :D
2013. máj. 16. 00:02
 15/30 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sdE0bm0TMkI

Tuti neked is így vált erőssé :D

2013. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én már jártam így! Segítettem a lánynak. Beszélgetés, ismerkedés lett belőle. És még több is ....

Tedd meg! Ha Ő nem veszi a lapot akkor majd én!

F.

2013. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
na persze foley :) nekem is csak azért erős a markom mert nagyon erősen markolom a sörös üveget.
2013. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Foley, lelki szemeim előtt már látom a ma éjszakai kérdést :)


Kérdező: végre egy eredeti ötlet! Ha nem kinyithatatlan üveget nyomsz a kezébe, le fog esni neki, hogy mit szeretnél.

2013. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó ötlet. Még ha átlátszó is, úgyis mindenki tudja, hogy csak ürügy, és ha akar, akkor élhet vele: te feldobtad a magas labdát és kész! :)

Nekem lett már abból kapcsolatom, hogy tüzet kértem valakitől. :) A szüleim pedig egy útbaigazítás kapcsán ismerkedtek meg! :)

2013. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Itthon a családtagoknak is nagyon gyakran én nyitom ki az ásványvizeket, szóval simán megkajálnám, hogy tényleg csak a vizéhez akar jutni a csaj :DD

Amúgy is az ilyen fortélyokat nem szoktam észrevenni, szóval sokat kéne kérdeznie, mire gyanakodni kezdenék a valódi inditékára :DD

2013. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!