Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves, lányok által undormány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, lányok által undormánynak elkönyvelt fiú társaim! Ti is gyakran álmodoztok arról milyen lehet sok lányhaverral körbevéve lenni, milyen lehet érezni, hogy sok lány rajong értetek csak, mert helyes kis páwa kisfiúk vagytok?

Figyelt kérdés
Csak nézem, hogy egyes pénzes páwa srácok milyen szép kiscsajokkal vannak körbevée, még, ha csak barátként is, én is erre vágynék, de mivel sok lány kigúnyolt, már közeledni sem szoktam egy lányhoz sem, én és a lányok két ellenséges faj egymás számára.

2013. máj. 15. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oké,sajnáltasd még magad egy pár évtizedig.
2013. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem álmodozok róla, nekem ez így is van. Mondjuk páwa nem vagyok, kisfiú se, de enélkül is meglehet oldani. Következő életedbe próbáld meg te is :P
2013. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 I love csillagánizs ***** válasza:
Engem ez egyáltalán nem vonz. Sosem akartam ezek a kis divatmajmok közé tartozni. Sokkal jobb egy kocsmában berúgni 5 csajjal meg 5 haverral és ott mindenki szeret mindenkit.
2013. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és most lábad könnybe a szemem...
2013. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát igen...


Ez az elb*szott média olyan lányokat nevelt fel akik az ilyen idióta páwa szarokra buknak...ahhoz hogy sikeres legyél a csajozásban sajnos le kell süllyedni egy igen primitív szintre.A kérdés az hogy megéri e?

2013. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
te se vagy jobb, de neked is csak a szép csajok kellenek ;)
2013. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Adjatok egy zsepit, adjatok egy zsepit.... brühühühüü


Te nyafogó kislány -.-"

2013. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem, akkor gyűjtsél össze egy kisebb összeget, 20-30e-t, s lesz legalább kettő fullos csajod 1 órára.
2013. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a lányoknak nem számítana ennyire a fiúk külseje, sokkal szebb világot élnénk.
2013. máj. 16. 00:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (Ha szabad tudni)
2013. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!