Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán egy lány a se-gít-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán egy lány a se-gít-sé-ge-te-ket kérné egy üveg víz kinyitásában, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

(Bocsi, hogy így írtam, csak nem engedte, hogy kiírjam)


Ez jó ismerkedős szöveg?


Van olyan víz amit lehetetlenség kinyitni. Vagy inkább olyan víz legyen nálam amit azért ki lehet nyitni? Azt se akarom, hogy szegény srác gyengének érezze magát ha nem sikerül kinyitnia az üveget.

Mit mondjak utána, hogy leessen neki, hogy ismerkedés céljából kértem a segítségét? Vagy tudni fogja?


2013. máj. 15. 23:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még olyan üveggel, amit ne lehetett volna kinyitni. :D Így nem okozna gondot. :) De lehet csak szerencsém volt eddig... :D

Viszont amennyire nem értek az ilyen dolgokhoz, tuti nem esne le, hogy miért jöttél oda valójában, hacsak nem közlöd... xD

2013. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez befőttes üveggel mekkora flash lenne. :D:D:D
2013. máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Legyen meggybefőtt, amit véletlenül ráborítasz, majd sajnálkozol egy sort és felajánlod, hogy kimosod az ingét! Na, ez milyen?! :D
2013. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet. Így rögtön ki lehet szűrni a gyengéket, akik nem elég tökösek egy nőhöz.
2013. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

03.25 től mindenki nézze meg ez most:

http://www.youtube.com/watch?v=IsRts9etw9Y

2013. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! :D Ezt én is bejátszom szerintem majd.
2013. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Vigyél 2 poharat, és miután lecsavarta kérdezd meg, hogy megisszátok-e valahol, abból talán megérti.
2013. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

szerintem kérd meg, de utána mondjuk mutatkozz is be.

nekem is volt jó pár alkalom amikor megkértem idegen srácokat, hogy bontsák ki a palackom, de egyikünk sem gondolt többre. szóval az, hogy megkéred, hogy kinyissa, még nem jelent semmit.

2013. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
amúgy én már nyittattam ki idegen sráccal befőttes üveget is :D
2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
mikor szekrényket pakolok egész nap, utána még a kezemse tudnám összecsukniXD
2014. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!