Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A 15 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A 15 évvel idősebb kolléganőm rám van kattanva.

Figyelt kérdés

Közvetlen munkatársak vagyunk pár hónapja, és eleinte távolságtartó volt, de mostanára már átlépte a közvetlenségnek azt a határát, amit akár zaklatásnak is nevezhetnénk. Miközben dolgozok, többször is hátulról átkarolja a nyakam, és úgy súgja a fülembe a mondanivalóját, vagy csak szimplán masszírozni kezdi a vállaim. Nem csak a kora miatt zavar, hanem mert a férje is ott dolgozik.

Viszont tegnap az ebédlőben véletlenül hallottam, amint azt ecsetelte egy másik kollégának, hogy mennyire be van indulva rám, és addig nem nyugszik, ameddig nem "csinál meg".

24F


2013. máj. 15. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Törődj bele,hogy megleszel csinálva :D

Lehet,hogy "nyitott házasságban" élnek.

2013. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapintatosan közöld vele, hogy a közeledése téged zavar.
2013. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
amikor legközelebb oda megy hozzád.. át karol..megölel vagy más.. te fel állsz rá nézel mondod neki hogy menjen ki!! meg fordul.. akkor te el kapod, fel rakod az asztalra és úgy bevered neki hogy soha többet nem mer majd oda menni hozzád. :)) remélem tudtam segiteni :DDD
2013. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jó nő akkor adj hálát a jóistennek hogy összehozott vele, ha meg csúnya akkor mondd hogy meleg vagy és úgysem fog felállni.
2013. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nyitott az a házasság, de ami bosszantóbb, hogy olyan kézfogása van a kedves férjnek, hogy kavicsot tudna morzsolni. Nem lenne szerencsés, ha egyszer a golyóimat morzsolgatná vele, mert rámentem az asszonyra..
2013. máj. 15. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán mondd meg neki, hogy hagyjon békén. Ez még nem jutott a csöppnyi eszedbe?
2013. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért még sem zavar, ha hagyod magad. Ezek a kiégett MILF-ek nagyon hálásak tudnak lenni, kár lenne kihagynod
2013. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy te nem akarsz tőle semmit, de én bevállalom. Add meg az elérhetőségét.
2013. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!