Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálamnál idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálamnál idősebb nővel csak szex! Hogyan viszonyulnál ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval,röviden úgy tudnám összefoglalni az egészet,hogy járok egy kávézóba rendszeresen mivel ez az egyetlen közösségi hely itt a faluban.

A csaj 31 éves de simán tagadhatna egy 7-8 évet.Beszélgetési kontakt van köztünk tabuk nélkül.Ami elég érdekes,hogy gond nélkül mesél magáról mindent.Tehát behálózott a saját intimszférájába,és többet tudok mint kellene.

Mindig az a tudat csap az elmémbe,hogy csak magát reklámozza előttem és tudatomra szeretné adni szingliségét.Ami úgy is van,egyedülálló nő.Nekem bejön külsőleg és belsőleg is egyaránt.

Szerintem gond nélkül betudnám magam hívni a saját ágyába.De csak testi érzelmeket lennék képes adni,mivel bő 10 év van köztünk....

Nekem is jól jönne és gondolom neki is.

A problémám csak az,hogy 16 cm körül van a szerszámom ami gátat szabdal bennem,hogy ezzel bizony kiröhögnek.

Szóval,lesz probléma?Mert szűz vagyok!!!!


2013. máj. 13. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szívat, mert látja rajtad, hogy szűz vagy és csak játszik veled.
2013. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden szűznek a homlokára van írva,hogy szűz kretén ?
2013. máj. 13. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy kretén.

Ha egy tapasztalt nő egy szűz fiúval beszél a szexről (főleg ha még sokat is), akkor simán le tudja vágni, hogy szűz az illető. Van, akivel mégcsak nem is kell erről a témáról beszélni, úgy is rá lehet jönni abból, ahogy egy vonzóbb lány közelében viselkedik.

2013. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy be tudnád vinni az ágyadba, ha még senkit nem sikerült? Nyugi a méreteddel nincs semmi baj, kérdezd meg tőle, mit szólna hozzá. Nem kell parázni, max azt mondja fiatal vagy hozzá.
2013. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérettel szerintem sincs semmi gond, nem a méret a lényeg a nőknek, ha tudod használni. Ha bejössz neki meg neked is bejön akkor ne nagyon gondolkozz rajta, próbáld ki. Ha minden jól megy jól bevezet a szex rejtelmeibe. Az idősebb nők jók, csak majd lehet rájuk kattansz ezután, mint én is :)
2013. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!