Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lajkolta az exbaratnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lajkolta az exbaratnom a csaladi allapotomat, amiben az all hogy kapcsolatban vagyok azzal a csajjal aki miatt dobtam! Miert?

Figyelt kérdés
Ja es NEM elek a fbon..tul van rajtam?es a baratnomnek nem mondtam el hogy van mas mert nekm akartam hogy jobban szenvedjen..

2013. máj. 16. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl van rajtad, vagy azt mutatja hogy túl van rajtad közben meg otthon zokog és azt akarja hogy te azt hidd hogy túl van rajtad(amit te most hiszel) pedig nem. Nőilogikaa:)
2013. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jo tudni..
2013. máj. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!