Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért állszenteskednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért állszenteskednek a pénz kérdésben és a farok mérettel kapcsolatban? Miért nem lehet bevallani hogy igen is fontos nekik a pénz? Nem mellesleg ez ősi ösztön amit már régen bebizonyítottak.

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Pontosan, mindenki ismeri a mondást, amit a nők szoktak hangoztatni: "Nem számít a méret, DE azért ne legyen kicsi"


"Nem számít a pénz, De azért ne legyen csóró"

2013. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

minél több pénze van egy férfinek, annál kevésbé kell jól kinéznie hogy csinos nője legyen. ez tény. ez van. és ez igaz a farokméretre is. Max megcsalja de el nem hagyja.


ösztönösen a nők azt keresik akik biztonságot nyújtanak. és az anyagi biztonság ez.


sok ilyet láttam már.... és látok folyamatosan.

2013. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
igen fontos de nem ez alapjan valasztunk part.. nemtehetek rola hogy szerencsem volt es 20centi a pasimnak:D
2013. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert félnek,hogy mit fognak szólni,senki se meri magát felvállalni általában.

Pedig nincs ebben semmi,én tudom,hogy így van,a nők szeretik a rongyrázást,a csillogást,villantást,és szeretik a kényelmet,ki mennyire és ki mit tesz meg érte,ennyi.

Minnél nőiesebb annál jobban fontos neki,lehet csak tudat alatt,de ha van egy kedves srác aki nyikhaj és átlagos vagy csóró VAGY ott van egy srác aki sikeres,gazdag is edzeni is jár,de beképzelt nem kedves akkor nem kérdés,hogy ehhez a sráchoz fognak vonzódni meg vele fognak kefélni a kedves meg jó lesz egy barátnak,de dugni egyik se fog vele.

2013. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Van akinek számít van akinek nem. ismerek 2 olyan nőt akit nem érdekel a pénz és eltartja a pasiját. Ez őket egyáltalán nem zavarja. (ja és nincsenek tele pénzzel) A méretről annyit hogy a nők 90%-a azt mondja hogy inkább normál méret mint túl angy. persze ne legyen 10 cm, de a 15-17 (ami az átlag) teljesen ok. A női hüvely 12 cm hosszú kb. A 20 cm-es sem tud többet berakni mint a 15 cm-es. A vastagság inkább számít. Azt érzi iagzán a nő. Nekem volt igazán kis farkú barátom (vékony is volt és rövid) és mégis remekül ment és olyan szerelmes voltam belé mint az ágyú. aztán dobott egy másikért, meg utána mégegyzser otthagyott. Volt 20cm fölötti méretű barátom is na vele több póz nem ment mert fájdalmas volt. Inkább egy 15 cm-es mint az. Persze nem ezen múlt a kapcsolat de a eléggé korlátozott volt a pózok száma. 29/N
2013. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert túl nagy az egójuk !
2013. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A női hüvely 12 cm hosszú kb"

igen, de tud tágulni az is. nekem 16 cm és tövig bemegy ha fel van izgulva.

2013. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen. És ezt édesanyátoknak is így mondjátok el?

Aki dolgozott, mosott-főzött-rátok?


Undorító...

2013. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést valószínűleg egy olyan tinisrác írta ki, aki életében nem dolgozott, és a mami rakja elé az ételt...
2013. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!