Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ide tartozik, de itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ide tartozik, de itt értelmes emberek vannak. Segitetek?

Figyelt kérdés

szerintem nagyon csúnya, hogy....kitüremkedik a bordám also resze. pl.: ha felveszek egy bikinit, szep lapos lenne a hasam, de a bordám "kiall", nagyon latszik. csak hasra tudok hizni.

150centi, 37kilo vagyok.

mit csinaljak?

van masnak is ilyen?



2013. máj. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, hogy nem vagy több 12-nél...
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
37 kiló?! Kérlek mondd, hogy 11 évesen vagy ennyi...
2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendeden és jobb lesz.
2013. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Kitől hallottad, hogy itt normális emberek vannak?

Hazudott neked, hidd el! Igen, másnak is van bordája.

Ha szexi, akkor jó helyre írtál. Ha nem, akkor próbálj valamilyen egészségügyi kategóriában kérdezősködni.

2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán 2.-ban voltam annyi :D
2013. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy férges vagy.Amúgy meg menj orvoshoz.Ilyen súllyal biztos,hogy nem vagy egészséges és egy dokitól több segítséget kaphatsz,mint itt bárkitől!
2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én a 150 centimhez 37 kiló voltam, kórházba vittek.
2013. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de en nem vagyok sovány. ;)

13 vagyok. es jo alakom van. a bordamon kivul. nem vagyok egy anorexias gebe. ;)

az orvos is azt mondja h minden rendben van. :)

csak a bordam zavar.

de lehet,'felreertettetek. a bordam nem azert all ki mert csak csont es bor vagyok. hanem mert kicsit nagyobb a bordam....ezert latszik. elorreb van.

2013. máj. 17. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!