Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes fiúk/férfiak! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes fiúk/férfiak! Szerintetek a mellemmel van a probléma, vagy csak a barátom nem mellorientált?

Figyelt kérdés

(A rózsaszín izomtrikós, kakaduhajú, citromsárga csőgatyás, facebook-ra önmagáról 658 képet feltöltött, borotvált lábú suhancokra nem vagyok kíváncsi.)

Hogy is mondjam nektek, az túlzás, hogy önbizalomhiányos vagyok a mellem miatt, és tapasztalom és tudom is, hogy az összkép, és főként a belső számít egy nőnél, és ha megszeret valaki, akkor az egész lényemet szereti, de mellem nem túl nagy, a kicsi és az átlagos között van valahol, de inkább a kisebb felé húz, viszont a formája szép, kerek.

3 éve van kapcsolatom, sokat bókol a barátom, mondja hogy imád meg szereti a testemet. Bármennyire is igyekszem, de valamilyen szinten engem is elbizonytalanít ez a sok inger a férfiaktól (tv, net, stb), hogy egy minimum közepes, de inkább nagyobb mellel lehet játszani, szex közben is az a jó, és azokat élvezet markolászni, masszírozni.

Sok helyen láttam fórumokban, hogy írták a férfiak, hogy egész nap csak kényeztetnének egy mellett, cirógatnák, simogatnák.

Az én barátom meg nem csinálja. Józan ésszel mindig meggyőzöm magam, hogy ugye ő olyan, hogy inkább az arcot szereti nézni, meg a fenekemre izgul nagyon, a fenekemet napközben is simogatja, rácsap, mikor csak úgy eljön mellettem, szinte mindig hozzáér.

De annyian mondják,hogy milyen fontos a férfiaknak a mell, lehet hogy esztétikailag és érzésben így hiányt szenved a barátom? Lehet, hogy ha nagyobb lenne, akkor a mellemmel is játszana többet? Olyan jól esne, ha tv-nézés közben csak úgy elkezdené markolászni, vagy adna rá csak úgy egy puszit, de nem. :/

Tudom jól, hogy érdemben nincs semmi problémám, hisz mondta is a barátom, hogy tetszem neki, mindenestül, de sokszor elbizonytalanodok a mellem miatt. Szex előtt néha még a kedvem is elmegy, mikor ott vagyok előtte melltartó nélkül. Mintha nem tudnék neki megadni valamit.

Főleg, hogy a fenekemmel mindig foglalkozik, fogdossa, a mellemmel meg sehol semmi. :/ Akkor bizonytalanodok el, mikor pl. napközben öltözök át, és ha akár csak bugyi van rajtam, mindig szalad oda megsimogatni a fenekemet, nézegetni, de a mellemet akkor sem jön markolászni, mikor semmi nincs rajta.

Nem elég neki a cicim?

Mit gondoltok?


alakra ilyenek a melleim, méretre ennél kisebbek:


[link]


24 éves



2013. ápr. 26. 23:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a melleiddel semmi baj sincsen.
2013. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

szerintem sincs velük semmi probléma, egyszerűen a barátod annyira nem "melles", vagy hogy is mondjam, a feneket jobban fetisizálja.

21

2013. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem elég neki.. nemtudom


az is lehet, hogy nem érdeklik a csöcsök :O érdekes

2013. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kicsi melleket, meg ha szép kerekek, akkor főleg. Szerintem a barátod szimplán nem melles, de esetleg próbáld meg mondani neki, hogy azokkal is foglalkozzon. 20/F
2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha B kosár megvan akkor nincs gond a melleiddel.
2013. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetnéd tőle, hogy ez miért van.
2013. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Megnyugtató! Köszönöm a válaszokat! B kosár megvan.
2013. ápr. 26. 23:37
 8/28 anonim ***** válasza:

Sok férfinak fontosabb a fenék a mellnél :)

Kérdezd meg őt komolyan, hogy nem számonkéred, csak nyugtasson meg téged, hogy ő is ilyen fenék-orientált. :)

2013. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én a kisebb-közepes melleket szeretem jobban. És egyáltalán nem függ a mérettől mennyit foglalkozok vele :) amit már lehet markolni azt markolászom szívesen :) pláne ha ettől jobb lenne a páromnak tiszta hawaii :) ő lehet épp inkább fenék párti nem mell és akkor se foglalkozna vele többet ha jóval nagyobb lenne. kár ezen stresszelned. 3 éve vagy vele úgy szeret ahogy vagy. 23/F
2013. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarok ünneprontó lenni,de ha nincs melled,mégis mit markolásszon ?!
2013. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!