Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagánátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagánátok, ha egy lány ilyen körülmények között megcsókolna?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú, akivel egy kisebb társaságban ismerkedtem meg kb. 1 hónapja. Az egyik barátjávával 3 hete pénteken haza kísért. Másnap írt facebookon, sokat beszélgettünk. Vasárnap ralálkoztunk és ismerkedtünk, beszélgettünk kisit. Hétfő is találkoztunk, amikor elköszöntünk egymástól meg akart csókolni. Megölelt, de én véletlen ösztönösen elfordítottam a fejem és arcon puszilt. Én nagyon beijedtem és közöltem vele, hogy még nem volt barátom. Kedvesnek, megértőnek tűnt. Nagyon géz volt az egész miután alköszöntünk egymástól felhívtam és bocsánatot krtem, hogy idiótán viselkedtem és megbeszéltü, hogy pótoljuk. Ő a hét többi napján ne ért rá, pénteken találkoztunka megszokott társaságban. De akkor este egy szót sem beszéltünk egymással. Írtam neki még akkor éjszaka, hogy az most így mi volt, van-e valami baja velem vagy ilyesmi. Azt írta, hogy nincs. Megkérdeztem, hogy mit akar tőlem, annyit írt, hogy őszintén csak barát akar lenni. Megkérdeztem, hogy mi változott hétfő óta, válasza: az én érdekemben nem mondhatja el, de nem egy másik lány miatt. Ezek után ask.fm-en volt egy kérdése, hogy tetszik-e neki valaki. Azt válaszolta, hogy igen. És azt is megkérdezték tőle, hogy én(keresztenevemet írták) vagyok-e az. Azt írta, hogy nem és azt a másik lányt nem ismeri. Eltelt két hét. Én időközben belezúgtam (Y). Igaz azóta nem beszéltünk, utcán összefutottunk kétszer, mindkétszer elég érdekes hanglejtéssel és arckifejezéssel köszönt, nem tudom elmagyarázni. Holnap találkozunk, ez szinte biztos. Szeretném férrehívni, megcsókolni és utána mondani, hogy bocsi ezzel még tartoztam. Ez lenne az első csókom.


Fiúk erre mit reagálnátok?


14/L (a fiú is 14)


2013. máj. 16. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom én örülnék a csóknak de hogy miért kerül téged azt nem értem.
2013. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát elötte beszélgess vele .Én orülnék neki .Szeritem egy probát megér.15/f
2013. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy hulye vagy.Nem erted,hogy nem akarjaaaaa?Vagy gyenge a felfogasod?Most mit varsz,hogy azt mondjuk:igen,o is szeret teged,meg blabla?Hat nem,erre raba**tal...Sajnalom.Ja ,megsem.Csokolozas helyett barbizz meg egy evet.
2013. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Kedves 3.! Azért kérdeztem, hogy meg tudjam a véleményeteket. Én sem avgyok bizto benne, hog ez jó ötlet.

2013. máj. 16. 22:09
 5/5 Kati Tibor ***** válasza:
Én szerintem is egy próbát megér a dolog :-) és a 3-mas válaszirónak feéhivnám én is a figyelmét arra hogy csak tanácsot kért és nem ilyen véleményt.
2013. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!