Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lány jobb anyagi körülmények között él, mint ti? Lent

Figyelt kérdés
Lehet ez akadálya egy kapcsolat kialakulásának? Kényelmetlen nektek ez a helyzet akkor is ha a lányt ez egyáltalán nem érdekli?
2012. márc. 27. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Nem kéne annyit gürizni.
2012. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hol zavarna már ha tele a hűtő a lánynál?

Vörös vagy?

2012. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem zavar ha nem vág fel a cuccaival meg nem fikáza le ha nekem valamiből szarabb van mert csak erre telik vagy csak ennyit bírnak biztosítani nekem a szüleim
2012. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Gabii2 ***** válasza:
nekem nagyon kínos lenne
2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
egy igazi szerelmen alapuló kapcsolatnál mi a f***t érdekelné a párt egymás anyagi helyzete?
2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Legalább fizeti a piát. És ha igazán gavallér, a dugásért is jattolhat. :)
2012. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
21:47 ezt én is így gondolom, csak talán sok fiút ez megijeszti, vagy nem is tudom, de nem szeretném ha ez elválasztana bárkitől.
2012. márc. 27. 21:50
 8/22 anonim ***** válasza:
semennyire nem ez határozza meg a szerelem alapjait 16F
2012. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de eszeme jut hogy volt régebben egy srác, aki azt kérdezte, hogy mivel nagyon szegény( nincs bebútorozva a ház sem annyával él) ezért nem mer kapcsolatot kezdeni, mert fél hazavinni íg egy lányt. Szegény srácot sajnálom, de mindegy.

Szerintem mindegy, hogy ki származik gazdagabb családból, de függni mástól sosem jó :(

17/f

2012. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
engem nem erdekelnek az anyagiak hisz ugyis gondoskodom magamrol es a boldogsagomat a kapcsolataimban keresem, nem anyagi dolgokban. ezzel nem igy van mindenki ugy tudom.
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!