Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy tudom csinálni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy tudom csinálni, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel "alakul"(?) valami de én nem bízok benne mert mellette nem tudom hány pasival beszél ugyan így mint velem.Csak azt szeretném elérni hogy ne legyek belé szerelmes és ne érezzek semmit iránta de ugyan úgy tudjak vele beszélgetni és ha arra kerül sor akkor lefeküdjek vele.Szóval mit csináljak hogy nehogy szerelmes legyek belé?18/f
2013. máj. 16. 22:56
 1/3 Hanariko ***** válasza:
hát ehhez leginkább meg kéne szakítani vele a kapcsolatot, de mivel te beszélgetni akarsz vele továbbra is, ez így elég paradox. Am, hogy beleszeretsz-e azt úgysem tudod irányítani. Max. elnyomni, de akkor meg szenvedsz és előbb-utóbb kitör.
2013. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már elkéstél, már nyakig benne vagy.
2013. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerinted ez így megy,hogy elhatározod,nem leszel szerelmes és ennyi? :) amennyit foglalkozol ezzel a csajjal,könnyen meglehet,hogy már bele is habarodtál
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!