Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú vs. Rosszfiú?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok, mi lehet ennek a kategorizálásnak az alapja?


Véleményem szerint nagyjából önbizalom kérdése az, hogy valaki jó/rosszfiú lesz.


Ha valakinek van önbizalma, mer kezdeményezni és lépni, akkor viszonylag sok lányt megkaphat, ezért könnyen rá süthetik a "rosszfiú" bélyeget. Egy ilyen ember olyan partnert keres maga mellé, akivel minden téren elégedett (külső+belső).


Egy jófiú viszont többnyire önbizalom hiányos, nem mer kezdeményezni, és beéri olyan emberrel, aki nem megfelelő számára, mégis elhalmozza, mert végre van valakije.


Viszont a fentiekből kiindulva, egy rosszfiú is képes lehet hűségre, ha megtalálja az ideális lányt.


Tehát szerintem ez a kategorizálás hülyeség. Ti hogy látjátok?


2013. jan. 22. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
De unalmas már ez a téma.
2013. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség!
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Kategorizálásának alapja nyílvánvalóan az intellgencia hiánya. Aki ez alapján választ partnert meg is érdemli.


Van hozzá köze az önbizalomnak, de nem tölti ki teljesen a fogalmat. Például egy érett, bármilyen művész, jó fiúnak mondható és nem hiszem hogy önbizalom hiányos lenne, ha kiáll közönség elé.


Jó magam a jófiúk sorába tartozom, merek kezdeményezni de nem olyanoknál akik tetszenek. Szóval van némi valóság tartalma ennek a feltételezésnek. Viszont én nem érem be olyannal aki "nem megfelelő" (mert nincs is ilyen, hiszen mindenki tökéletes, csak el kell fogadni őket ahogy vannak) tehát inkább leültem a várakozóban.


Egy rossz fiú csak akkor képes hűségre ha jó fiú lesz. A rossz attól rossz mert rossz. Senki sem egyforma (szerencsére). Mindenki úgy rontja el ahogy akarja.....

2013. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Sztem is hülyeség. Rosszfiú az, aki megcsalja, átveri, kihasználja a lányt, jófiú pedig az, akivel a lányok teszik ugyanezt.
2013. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Adom az utolsót is. Aztán csodálkoznak hogy "hova lettek a rendes pasik?". ISTENEM :D
2013. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Rosszfiú = voltaképp a normális férfi, felsőbbrendűségi attutűdökkel a női egyedek felett, az alfa, aki nem vágja magát seggre a nő előtt, eszköz számára a nő a nemi álet kielégítésére.

Szárnyeregető nőknek ideális, kalandvágyó nőknek tökéletes, lehet vele kufircolni rendesen.

Jófiú = voltaképp beteg egyed, egy emocionális lelki törpicsek, aki nyal, puncsol, egy igazi kis komorna emberke, aki azt gonolja,hogy szolgalelkűségével ki lehet húzatni a szerelmi románcot egy életen át. Semmi izgalom, semmi dominancia nincs benne, a nő egy idő után csak kapcarongyként fogja kezelni, illetve beleun, mert nem érzi magát a nő nőnek mellette.

Családanyatípusú, mélyen zárkózott néniknek tökéletes, egy jól nevelhető, papucsállattá jól transzformálható egyed, egy kiváló családapuci nevelhető ki belőle.

2013. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Rendes pasi... Szerintem ők inkább erősen önbizalomhiányosak és képtelenek normális párkapcsolatra.

Én a normális fiúkra bukom és ők egyáltalán nem tűntek el. Csak azok nem látják, akik nem élnek társasági életet.

És gondolom ők is rosszfiúnak vannak elkönyvelve, mert ha egy férfi nem szerencsétlenke, akkor rögtön rossz fiú.

2013. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1: Jó fiú vs rossz fiú téma idióta, beszűkült, szélsőséges látásmódban:


- A rossz fiú: önző, magabiztos alfahím, aki mindig leszarja, megalázza, megcsalja a barátnőjét, és ez a barátnő fut utána, mert evolúciós alapon a hormonjai által azt súgják, ez a zabolázatlan hím a tökéletes választás. Fölé- alárendelt viszony alakul ki, mivel a nő rajongja az erős férfit, aki megalázza őt, miközben a nő folyton meggyőzi magát, hogy a fickó majd érte megváltozik.


- A jó fiú: egy örök vesztes, aki gyenge férfiúi mivoltát odaadással ellensúlyozza, tulajdonképpen képtelen kielégíteni egy nőt. Ő egy unalmas, kiszámítható, irányítható figura, aki racionális érvekkel mérve teljesen jó választás, hiszen megbízható és odaadó. A fenti kategória által megtört, önbizalomhiányos nők és egoista királylányok választják ezt a kategóriát, utóbbiak viszont úgyis lelépnek az első rossz fiúval, hogy aztán megtörve térjenek vissza a "lúzerekhez".


2: Ha kevésbé szélsőségesen nézzük a dolgokat, beláthatjuk, hogy ez a kategorizálás hülyeség! A jó fiú kategória baromira nem unalmas lúzerekből áll, nekik ott az unalmas lúzer kategória. Az erős, magabiztos, zabolázatlan alfahímek is tudnak hűségesek lenni. Engem sokszor soroltak a bunkó macsó kategóriába, holott világéletemben egy érzékeny és odaadó típus voltam, csak éppen nem akárkinek. Cserében nem egy haverom van, akit abszolút az unalmas jókisfiú csoportba sorolna mindenki, miközben valójában a felszín alatt nagyon is önzőek, és ha a barátnő nem felel meg, egy szó nélkül váltanak, aztán a csaj meg sír utánuk...

2013. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Itt a 8-as válaszoló korrektül leírta a lényeget, sokat nem is tudok hozzátenni. Biztos vannak olyanok, akiket lehet így kategorizálni, de szerintem nem ez az általános. Sokan a magabiztosabb srácokat, akik ki merik mondani a véleményüket, elérik, amit akarnak, a sarkukra tudnak állni, céltudatosak, ráadásul még a nőktől sem félnek, mernek kezdeményezni, beszélgetni, de nem érik be akárkivel, a rosszfiú kategóriába sorolják, nem tudom, miért?
2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jófiú: méltánytalanul megvetik őket, eddig ami cikk van az interneten majdnem mind lehúzza őket, pedig ha nem fordulna el tőlük minden nő, talán nőne az önbizalmuk. Csak meg kellene keresni a jó tulajdonságokat, ilyen a gyengédség is, amit nem biztos hogy rossz fiútól megkap, ellenben annnál több verést fog kapni, amit bizonyára meg is érdemel.

rosszfiú: ők a menő srácok, mivel nagy támogatásnak örvendenek, ezért nagy az önbizalmuk, mondhatni el vannak telve maguktól. Tipikusan őket tekintik jóknak a nők, tehát már a szavak sem túl kifejezőek.

2018. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!