Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az enyém az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet az enyém az a fiú akibe fél éve szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben barátkoztunk. Ma már hanyagol pedig nem vesztünk össze. Miért van ez igy? Tudja hogy tetszik nekem.
2013. máj. 17. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg másik barátnője van? De lehet, hogy nem tetszel neki annyira, mint ő neked. Vagy csak un téged, nem vagy az esete.
2013. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

néha csinálunk olyan dolgokat amiket mi sem értünk.


pl. van egy csaj aki általános végén belém volt zúgva (óidőkben) akkor hülye voltam nem vettem észre, de szerintem ez még máig él benne, én igazából helyes csaj sokkal szebb mint amire valaha esélyem lenne (meg amit megérdemelnék), céltudatos, elfogad olyannak amilyen vagyok, jó a humora és játékos szóval elvileg 10/10 a szememben de valamiért mégsem akarok összejönni vele. igazából nem tudom megmagyarázni magamnak, hogy mi tart vissza, csak valami.


bár ez lehet megint csak az én szokásos 'azt sem tudom, hogy mit csinálok' állapotom eredménye és másoknál nem szokott előfordulni :D


ugyanakkor az is lehet, hogy nem tetszel neki vagy azt várja, hogy te keressed, sok oka lehet


20f

2013. máj. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet az enyém az a lány akibe másfél éve szerelmes vagyok?


én is feltehetném ezt a kérdést. De minden miértnek van egy mertje is. Az én "mertem" ez:

Mert nem feleltem meg neki...


A tiednek is van egy mertje és ezt magadban kell elsösorban keresned. Valami, vagy nem szimpatikus neki benned, vagy valaki "jo akaród" megoldotta.

2013. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenek megvan az oka, semmi sem történik ok nélkül történik. Amúgy ezzel nem vagy egyedül.
2013. máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ez nem így működik, ilyen az élet kislány szokj hozzá. Attól hogy te szerelmes vagy valakibe még nem jelenti hogy viszont szeret. Felesleges rá várni ha eddig nem lépett nem nagyon fog (másfél évig voltam szerelmes és nem volt jó)
2013. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h nem jössz be neki...
2013. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem jössz be neki ? Vagy van barátnője ?és még sorolhatnék ilyen kérdéseket .... Hogy miért nem lehet a tiéd ? Mert ilyen az élet... Nem várhatod el akrámennyi idő után hogy szeressen mert te azt akarod... Nem úgy megy hogy ha sokat vártál meg kell kapnod... van aki 3 éve szerelmes valakiba és nem kapja meg...
2013. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!