Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mitől lesz egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől lesz egy lány inkább barát mint az a lány akivel járnátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2013. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attol, hogy csunya szegeny de amugy jo fej.
2013. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ezt leszámítva?
2013. máj. 17. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól,hogy nem érzel iránta semmit,csak néha jó vele elbeszélgetni,de vannak dolgai,amiket nem tudnál elviselni,ha vele élnél, viszont néha hiányzik a társasága, mert felvidít , van valami közös érdeklődési kör..
2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a nem érzel iránta semmit rész nélkül..
2013. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pl. ha ribanc.
2013. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek több oka is lehet:

1. Külsőre nagyon nem az akit páromnak képzelnék el.

2. Vannak olyan tulajdonságai amiket nem tudnék elviselni ha együtt kéne vele lenni, de mint barát ezek nem zavarnak. (rendetlen, sok dologhoz butácska, értetlen, nem ad sokat magára stb.)

3. Tudok róla, hogy milyen a kapcsolatokban, és abból én nem kérek.


Nagyjából ezek az első dolgok amik miatt alapból barát zónába rakok egy csajt és innentől kizárt, hogy bármi érzelem kialakuljon irányába tőlem. 23/F

2013. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elözönek +1 (aki olyan sokat felsorolt)

Nalam is kb ugyanaz, jofej, de azert megsem annnnyira jofej, de ez nem is lenne baj, ha minimalisan vonzodnek hozza testileg.

Nekem inkabb csaj baratnöim voltak mindig is, de nagyon keves volt akihez testileg is vonzodtam (hiaba volt 1-2 nagyon szep).

Volt, hogy kialakult, akkor viszont mar ugy is neztem ra amikor elöttem lehajolt vagy kimondott 1-1 olyan szot ami a szexre emlekeztetett.


A lenyeg, hogy a pasidat ra kell venni, hogy nökent nezzen rad ne baratkent. Ezt könnyen megcsinalod, ha van valami amivel erezteted, hogy te igenis jo csaj vagy.

Pl nalam ami bevallna:

- elöttem (ugy hogy azt hiszi nem latom, de azert felrünöen) megigazitja, talan picit jobban megmutatja a mellet, azutan mar beindul a fantaziam

- Elkezd szexröl beszelni valakivel, es veletlenül meghallom ("De jo lenne, ha valaki ugy igazan megdöngetne")

- Volt egy csaj akiröl kiderült, hogy egyszer reszegen a mosdoban lecumizott valakit. Onnantol kezdve rola fantazialtam, es hogy velem is csinalja


Es lehetne meg sorolni. Kicsit drasztikusak, de valami lökessel be kell inditani a pasi fantaziajat es azert a szerelmi resz melle a pasinak kell szexualis vonzodas is. Persze ha egy szende szüz kislany vagy ezt nehez megcsinalni, de ezert nem kell direktbe csinalni, de szendekent is lehet ereztetni, hogy te lany vagy es erett lany vagy aki nem vetne meg a "komolyabb" kapcsolatot.


Ez csak az en velemenyem, fiatalon suliban inkabb a hormonok döntenek, hogy ki tetszik es ki nem. (Bar kesöbb is, de akkor esz is befolyasol)

2013. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd kedves kérdező, vegyük az eseteket és megérted!


1. A csaj ronda és nem tetszik ezért nem járok vele, de lehet jófej, ezért barát lehet


2. A csaj jól néz ki, de nagyon gáz fejben, szegény nem komplett, vagy nem lehet vele mutatkozni, égő, hosszú távon elképzelhetetlen, mert kiakasztó a természete és mindenkinek az idegeire megy. Ebben az esetben, ha elég csinos, és összejön, akkor a férfiak egyszer kétszer alkalmanként megdugják, ha nincs más, vagy jobb.


3. A csaj jól néz ki, szexi, de nagyon nagyon nagyon buta! Az előző szitu érvényesül, azzal a különbséggel, hogy rövid távon még a járás is mehet, de úgyis hosszú távon kibírhatatlan lehet, az hogy nagyon buta szegény, és nem minden férfi bírja ezt elviselni. Szóval dugás lesz de ha szerelem nem jön akkor csak a dugás marad és egyszer csak meghal a kapcsolat, esetleg marad a barátság.


4. A csaj hülye is és ronda is, na itt még barátság sem lesz! :D



Biztos lehetnem még kategóriákat felállítani, de ezek keveréke lenne.


Szóval egy csaj ha szép akkor úgyis úgyis megfektetik, de ha fejben nem okés, akkor nem lesz belőle barátnő!


Ha a csaj ronda de fejben ok, akkor nem dugják meg, barátnő sem lesz de barát lehet.


Ha egy csaj szép is, és fejben is oké, normális és nem hülye, akkor meg is fekteti valaki, persze mivel a lány nem hülye, ezért nem csak egy éjszakára, és mivel normális is, ezért kapcsolat is kialakulhat, sőt biztos ki is alakul.


Kb ennyi lenne a lényeg.


Minden férfinek az első dolog az, hogy a nő külsőre bejöjjön, ha ez nincs meg, akkor a többi már nem érdekes, nem lesz belőle kapcsolat.

2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jókat írt, de biztos sokat csalódott, mert van olyan, hogy csúnyácska okos lánnyal jön inkább össze egy pasi, mint a szép de butával. Sok ilyen példát láttam már. Úgyhogy még csak nem is lehet ráhúzni, hogy a 'kivétel erősíti a szabályt'.
2013. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!