Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, de nem ismerjük egymást. Írnék neki de nem tudom hogy reagálna. Mit írjak neki? Milyen témákat hozzak fel első beszélgetésre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy mit írsz neki. Volt egy lány, aki csak úgy felvett anno MSN-re, nem is ismertem őt(csak látásból, egy suliba jártunk) és nem is tudom már mit írt, de valami tök semleges dologról elkezdtünk beszélgetni. És benne az tetszett meg, hogy nagyon céltudatos volt. Később össze is jöttünk(igaz nem tartott sokáig). Szóval olyan lány volt, aki tudta mit akar.

Szóval az a lényeg, hogy a magabiztosság a lényeg, azon kívül majdnem teljesen mindegy mit írsz.(Mondjuk más msn-en beszélgetni, és más levelet írni)

2013. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy vadiúj kategória ISMERKEDÉS néven, ez a kérdés pont oda való.
2013. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképp ne kezdj ismerkedést interneten... én is így csináltam egy fiúval.. és aztán élőben alig mertünk megszólalni társaságba sem nemhogy 2esben.. nagyon ciki volt.. nem ajánlom
2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!