Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha hipstergirl hús-vér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha hipstergirl hús-vér lány lenne, bejönne nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Újabb képregény szereplője, amely a jelen kort igyekszik kiparodizálni.

Bevallom, hogy külsőre van köztem és köze némi hasonlóság, bár belsőre inkább gamer lennék(amelyik úgy néz ki, mintha emo lenne XD)



#képregény #Meme #hipstergirl
2013. máj. 18. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Menj aludni, részeg vagy.
2013. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Wow! Egy gamer csaj!! Mindjárt bokán fosom magam, sosem láttam még ilyet, azt se tudtam, hogy léteznek ilyenek :D


[link]

2013. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2013. máj. 18. 17:37
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ByeAlexnek tuti tetszene...
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Jah, neki még belsőre is. :DDD

Én úgy nem hasonlítok rá, nem szaladozok a boltba amikor csak megjelenik egy újabb iPhone. Bár ahogy látom, hiba volt odaírni a kérdésbe is, azt, hogy ehelyett kire hasonlítok a képregényből meg pláne, mert persze, hogy belekötnek. :D Mindegy, attól izgalmas az élet, hogy van, akivel vitázni is kell, nem mindenki fogad el rögtön. XD


Mondjuk, az is lehet, hogy ByeAlexnek inkább olyan lány kell, akit a farkasok neveltek és a szél fonta a haját. :D

Nem tudni.

2013. máj. 18. 17:45
 6/23 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjuk már a népbutítást.. - bár megjegyzem, nekem az ideálomat írtad le a kérdésedben -

De kezdjük ott talán, hogy pózer vagy mivel a hipsterek nem nevezik magukat annak, nemhogy még híreszteljék is világnézetüket. Valószínűleg vagy összesen 13 éves, és olvastál erről a stílusról valahol a neten és bejött a dolog így hát attól a naptól te is az vagy..

Belsőre gamer, amelyik úgy néz ki mintha emo lenne .. ez mit jelent ?

2013. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön.mutatsz magadról egy képet?

F19

2013. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hát a copfos,farmer short-os jobban,de amúgy nem rossz.


Különben ByeAlex-ről meg nem mondaná az ember,hogy metál énekes volt :D

2013. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ha ismered a képregényt, akkor tudod, hogy van benne egy gamer girl is.

Olyan kinézete van, mint egy emo-nak. Folyton feketében látni, és egyenes haja a szemébe lóg.


[link]


Szerintem a leírás alapján felismerni, melyik szereplő az.


Amúgy nem mutatok magamról képet ezen az oldalon, nem akarok beleütközni senki olyanba, aki felismerhet.

(Igen, így marha nagy értelme van pózerkedni, tényleg. Idejön egy noname ember, sose fogjátok megtudni az igazi kilétemet, csak egy kérdést láthattok tőlem, de azért felvágok rá, hogy milyen vagyok 'cause fuck logic)

2013. máj. 18. 18:01
 10/23 A kérdező kommentje:

ByeAlex metál énekesként? :D

Erre rákeresek. :)

2013. máj. 18. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!