Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz? Még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Még sosem voltam szerelmes, és mindenki közömbös számomra nem igazán tudok senkit sem szeretni, még a barátaim is teljesen közömbösek nekem. Mi lehet a baj velem? 21F

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Örülj neki, sok csalódástól fog ez megkímélni.
2009. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz..majd ha lesz egy olyan csaj aki igazán megfog akkor leszel szerelmes...viszont az hogy a haverjaid közömbösek az probléma...gondolod végig mit éreznél ha elvesztenéd őket, és ha semmit akkor keress olyan barátot akit tudsz szeretni..ha nem megy próbálkozz pszichológussal
2009. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Lehet, hogy aszexuális vagy.
2009. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

mindent megadnék érte hogy énis ilyen lehessek! *.*


egy érzékeny liba.

16/L

2009. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
voltam egy sráccal aki ugyan ilyen volt, csak ő full azt hazudta nekem,hogy szeret,pedig mondtam neki,hogy ha nem ugy gondolja akkor ne mondja.. de mondta.. sikerült totál belezúgjak,mikor tudatta velem,hogy ő nem tud igazán szeretni senkit,és hogy ez neki igy jó stb.. a szívemet összetörte nah meg persze a kapcsolatunkat is. megpróbáltam megérteni,de nem ment! az ember arra született hogy szeressen,és szeressék! de ha ez neked igy jó akkor hát legyen..
2009. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez nekem nem jó, de nem igazán tudnék rajta változtatni. Viszont eddig egy lánnyal sem játszottam és nem is fogok, mert az nem fair.

Az ex-barátod, mint valószínűleg én is, érzelmi szegény volt, ez egy pszichológiai jelenség.

Érzelmi szegénység adódhat szeretethiányból, törődés, megértés nélkülözéséből a gyermekkor fontos szakaszában. Ebből fakadóan a környezet számára közvetíthető érzések korlátozottá válnak, illetve a kapottak értékelése a befogadó részéről nem teljesül.

Csak hogy sikerüljön megértened őt :)

2009. okt. 4. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Az lehet probléma hogy a barátaid közömbösek számodra, de az hogy még nem voltál szerelmes az szerintem nem. Szerintem az se jó ha valaki túl könnyen dobálozik az érzelmeivel és az se ha egyáltalán nem. Majd eljön az a lány az életedben aki majd megdobogtatja a szíved, csak várni kell rá:)
2009. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szépen kicopyztad a wikiből..:)))
2009. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Szerintem csak simán meleg vagy.... Helyedbe fel is vágnám az ereimet.
2009. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit én is így vagyok vele. Nem akarok 25 éves lenni úgy, hogy sosem volt szerelmem. Bár nekem nem kell szerelem ahhoz, hogy tetsszen valaki, és le akarjak feküdni vele. De általában ennek még a közelébe sem jutok.
2011. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!