Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tojt a fejemre rendesen, úgye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tojt a fejemre rendesen, úgye?

Figyelt kérdés
Ma mentem boltba,velem szembe jött az a pasi,aki tetszik nekem,asszem észrevett-jó egyértelmű,hogy látott,mivel pont telibe szembe jött velem!na és elnézett jobbra,mikor meglátott!szerintetek nagyon sz@rik rám?

2013. máj. 18. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy szégyenlős, de az is lehet, hogy tényleg f.sik rád, vagy éppen abszolút nem jössz be neki.
2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja,csak látásból ismerjük egymást,egyszer viszont akart dumálni velem,de ez nem jött össze,hosszú,hogy mért nem!Lehet megharagudott,vagy nem érdeklem!Bár szerintem véleménye van rólam,mert nem úgy ment el mellettem,mint ha csak egy szimpla ember mellett ment volna el!Vagy bír,vagy csak gondol rólam valamit,mert érzem a reakcióit!
2013. máj. 18. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mégis mi azt ?? te tudod milyen a kapcsolatod veled .... Te tudod h viselkedik veled... Te tudod h nézett rád pontosan...stb.
2013. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!