Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem a srác? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a srác? Mit vár ettől az egésztől?

Figyelt kérdés

sziasztok. neten keresztül megismertem egy tök jó fej srácot már több mint 1 hónapja és mondta akkor h majd kb 2 hónap múlva találkozzunk és meglepődtem h így "kitartott" szinte nagyon kevés volt olyan nap amikor nem írt rám, nem beszélgettünk. Tök értelmes, nem bunkó csomó dologról komolyan is el lehet beszélgetni. Majdnem minden tökéletes lenne ha nem lenne bnője, akiverl több mint 1 éve együtt van. Elvileg szereti de nem szerelmes. Viszont a bnője már egy nagyon jó ideje bunkó és flegma vele, és amikor a srác szakitani akar vele akk a csaj vissza nyalizza magát és a srác enged ennek. Tudja hogy szakitani kéne vele de nem bír, vhol még szereti viszont elege van a csaj bunkóságaiból és az egész csaj kikészíti tök szomorú miatta. Leszögeztük h baráti a tali mondtam h nem akarok bezavarni a képbe és mondtah persze ez baráti. De nem értem mert ugyanakkor csomószor írja h bárcsak olyan lenne a bnője mint én a tökéletes bnő számára olyan mint én, mert normális vagyok stb stb...

és nem tudom ezeket mire vélni.. hamarosan találkozunk és úgy érzem h tetszeni akarok neki de nem akarom beleélni magam ez tök bonyolult helyzet.. és nem is próbálok rá gondolni emiatt mert tudom h nem lehet semmi...

azon gondolkodom már h mit vegyek fel.. de mi értelme van ennek, végül is tök mind1 h hogy fogok kinézni nem?

ajj nem tudom .. :/

16l ő 17F


2013. máj. 18. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:
nem tudom h jó ötlet ez az egész sokszor kérdezi h mikor futhatunk már végre össze mert egy városban lakunk.. hnap után után lenne a talink
2013. máj. 18. 23:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindketten tudjátok, hogy ez nem barátság! Ilyenkor ne keverd a sz*rt, ne találkozz vele így!

ink mondd el neki ezt, és jobb esetben azt is, hogy te szívesen vele lennél, de vagy hagyja ott a barátnőjét, vagy téged...

Nem tom miért nem lehet az egyenes utat választani!

Tök jófejnek írod le a pasit de azt az egyet elfelejted, hogy lehetne olyan "jófej", hogy dobja a csajt ha nem kell neki...Vagy ne írogasson másnak ilyeneket...

2013. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakd ki a melleid!
2013. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ő nagyon úgy ragaszkodik hozzám mint barát :( nemtom..
2013. máj. 19. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Csak előbb le akar csekkolni, meg meg akarja nézni, milyen is vagy, aztán ha van ló is, eldobja a szamárt....
2013. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mert mutatott a bnőjéről képet és egy bomba csaj.. nem az a pcsa csak tudjátok az a nagyon menő tökéletes alakú lány aki divatos, szóval külsőre biztos nem vagyok jobb.. rám nem annyira figyelnek fel élőben a fiúk pláne az alakom sem olyan nagyon vékony olyan normális, de arcra sem vagyok szebb, viszont nem akarom összeméregetni magam vele
2013. máj. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!