Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Jó, lehet a szerencsétlen kifejezés kicsit túlzás, de ezzel csak arra utaltam, hogy álmaim hercege már 1éve foglalt, de őnála udvariasabb elegánsabb (tehetősebb :D) pasit nem is ismerek, s ez az ideális pasi kereteit felülmúlta.

Hibáztassam magam? Lépjek túl rajta? Vagy gőzerővel udvaroljak neki?

Igaz, már elismertem neki hogy érzelmeim vannak iránta, de írta hogy tényleg ne haragudjak ő csak 1partnert akar magának...

Az a plusz idegesítő, hogy a párja nálam 1évvel fiatalabb, tehát ha a pasizást elkezdtem volna előbb akkor az én férjem lenne....

Annyira elfajult ez a szerelemérzés, hogy más pasira nem is gondolok....

Sőt! 1-2hete, azt álmodtam hogy megözvegyül....

Teljesen rá vagyok kattanva....

Azóta a magányos vagyok s csak ő kell gondolat annyira elfajult hogy még öngyilkosság gondolata is szöget ütött a fejemben...

És, kifejezetten magamat okolom! Mert ha előbb ismerem én lennék a felesége...



2013. máj. 19. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább próbáld meg elfelejteni.

Lehet,hogy meg van a miértje,mert mást kell megismerj majd.

2013. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Tehetősebb. nagyon jó kifejezés, sokat mutat belőled.

És hogy te lennél a felesége, kétlem, max. lenne nála esélyed.

És hogy kikezdesz egy nős férfival, egyenesen undorító.

Keress fel egy szakembert.

2013. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Találsz jobbat,hidd el :)
2013. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el magadban, hogy egyszer sikerül őt megszerezned. Gondold végig miket csinálnátok, mit tennétek együtt. Folyton vele lennél. Vajon egy idő után milyen érzéseid lennének iránta? Hogy éreznéd magad? Ő hogyan érezné magát? Azt kapta akire vágyott és ez téged boldoggá tesz? Azt kapnád aki vágytál és ez boldoggá teszi? Vagy nem tenné boldoggá és emiatt te sem lennél boldog? Feleslegesnek éreznéd magad, egy test lennél csak. Idegen. Kezdenéd őt kicsit megutálni, a hülye idegesítő szokásai még jobban feltűnnének. Egyre irritálóbb lenne a hülye beszédstílusa. Már a szex sem a régi, olyan megszokott és unalmas. Elkezdenél fantáziálni. Régi ismerősök, jó fej srácok jutnának eszedbe, akik jók voltak hozzád. Felkeresnél egyet és elkezdenél chatelni/telefonálgatni vele. Immár teljesen idegenek vagytok te és a férjed. Látod rajta, hogy már ő is valószínűleg mással kavar. Folytasd te.
2013. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írom ezt tapasztalatból, mivel ilyenkor idealizálsz magadban egy embert. Egy olyan embert, akit igazán nem ismersz, de a fejedben egy ideális partnert vizualizálsz. Ez egy idő után teljesen elborítja az elméd és valóságként érzékeled. Ezt csak úgy lehet megtörni, ha elképzeled, hogy sikerült őt megszerezni, majd képzeletben együtt vagy ezzel a virtuális személyiséggel, majd szakítasz vele. Így le tudod zárni őt.
2013. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd találsz jóképűbbet/gazdagabbat, és akkor nem fogsz többet rá gondolni.
2013. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
töröld le FB-ról, meg ne keresd sehol, felejtsd el, nézegess más pasikat, főleg testileg, és akkor hátha elfelejted
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Menny el szórkozni kirándulni légy többet a barátaiddal és próbáld meg elfelejteni.!
2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A 2. és az 5. válasszal kell, hogy egyet értsek. Maximum esélyed lett volna nála. Azt az ég világon semmi nem garantálja, hogy ha össze is jöttök majd feleségül vesz és boldogan éltek, míg meg nem haltok. Most gondold ide az összes "lakva ismerszik meg az ember" és ehhez hasonló közhelyet, de az is lehet, hogy 2 héten belül hülyét kaptatok volna egymás rigolyáitól.


Tudom, nagyon szar, hogy még esélyt sem kaptál, de nagyon nem kéne rágnod magad rajta vagy belebetegedned a szituációba. Megpróbáltad, egyértelműen elutasított, lépj tovább!


Ja és egy pasi sem ér annyit, hogy az ember lánya öngyilkos legyen miatta. Popper Péternek van egy érdekes írása az öngyilkosságról, érdemes lenne elolvasnod: [link]

2013. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vigasztald magad, még fiatal vagy, előtted az élet!!!

Én mit mondjak??? B.zi vagyok, s nekem milliárdszor sz.rabb!

Ha, lenne melegek házassága, örökbefogadás, stb. extra, ezen az se változtatna. Ugyanis, ha szerelmes is voltam eddig valakibe, nem volt meleg az illető... s ez a kezdetek óta így megy. :'(

2013. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!