Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én lehetek ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Itt megismertem egy lányt,már majdnem nőt(18 éves).

És fokozatosan egyre közelebb kerültünk egymáshoz,erre azt írja "Ne haragudj, de többet nem fogok írni, le is törlöm magam az oldalról. Látom, hogy te tényleg szeretnél megismerni, de én ehhez túl félénk vagyok, biztos nem mernék elmenni találkozni egy olyan férfival, akit nem ismerek (persze, tudom, hogy beszéltünk sokat, de az más mégis).

Szóval egyszerűen nem szeretnélek ámítani.

Ne haragudj "


2013. márc. 5. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, csak te.
2013. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pazarold rá az idődet!
2013. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos: Nő és nemtudja mit akar.
2013. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pedig azon kevesek egyike,akik tényleg nem ribancok,és éreztem is valamit,hogy vele lehetne jó.

Most meg...rossz érzés fogott el miatta,hogy nem lesz semmi közöm hozzá.

2013. márc. 5. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Még mindig normálisabb azoknál, mint akik se szó, se beszéd nélkül faképnél hagynak.
2013. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a neve,lehet,hogy kamus pasi volt
2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
?
2013. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy valaki kb 1 héten át úgy tudna hazudni,hogy nem kerül gyanúba,hogy hazudna.

Meg aztán meg is unná a dolgot ha valaki szórakozik,elég hamar.Hát,most már nem tudok mit tenni,nem válaszol,és más elérhetőségét nem ismerem...

2013. márc. 5. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Elküldöd a nevét privátban?

Hátha ismerem.

2013. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem,ha az,akinek mondta magát,akkor szemét húzás lenne megtenni vele.Ha nem,akkor se tennék ilyesmit,hogy kiadom valaki adatait a nélkül,hogy az bele egyezne.
2013. márc. 5. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!