Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy sem? Mit gondoljak? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Köszönöm annak, aki elolvassa, és válaszol. :)

26 éves nő vagyok, és egy ideje felvettem a kapcsolatot egyik régi ismerősömmel, aki szintén 26 éves, és kb. 300 km-re lakik tőlem.

Szoktunk sokat chatelni szinte mindenről, ami engem érdekel, az őt is, és mindig érdeklődik felőlem, hogy vagyok, mizujs, ilyenek.

Ha nincs sok időnk beszélgetni, akkor apróbb üzeneteket váltunk, hogy mégis mi van a másikkal, meg csak úgy.

Csak egy a hiba, hogy ő együtt él a barátnőjével.

De mégis keres engem.

Már több, mint 2 hónapja ez van, és egyszerűen tanácstalan vagyok.

Nekem ő szimpatikus, máskülönben nem is foglalkoznék vele, de hogy ő hogy van ezzel, azt nem tudom.

Fiúk szerintetek ez miért van?

Lányok, hasonló tapasztalatok?

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát! :)



2013. máj. 19. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy szeretőnek lennék jó neki. Amúgy szokott beszélni a barátnőjéről? Vagy tesz rá utalásokat, hogy akar valamit tőled?
2013. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csonti95 xD ***** válasza:
81%

Nem akarok a kis "szemét ünneprontó" lenni, de az a srác nem szeret téged, gondolj már bele...


-Fényév távolság (Ez max egy maraton kapcsolat lehetne, reménytelen)

-Van barátnője (Miért van barátnője, ha téged kedvel/szeret?)


Mert nem szeret. Csak van kinek írni amikor unatkozik...

2013. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam beszélgetni pont így régi lány ismerősökkel. Én csak olyannak akit tökre kedvelek és meg is dugnék szívesen, de nem azért beszélgetek vele, mert meg is akarom dugni, mert tudom h ez a távolság miatt nem működne...hanem mert unatkozom és jó ha törődik velem több lány is : / szóval mi fiúk csak olyannak dumálunk aki tetszik, de ettől még nem a dugásra megyünk vagy a párkapcsolatra...
2013. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a válaszokat. :)

Barátnőjével nem jó a kapcsolata már egy ideje, ő próbálja megmenteni, de egyelőre nem sok sikerrel, aztán ki tudja, hogy mi lesz.

Ezeket meg szoktuk beszélni.

2013. máj. 19. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen lelkitárs vagy neki. Csak az a szívás ebben neked, h ő dugja a barátnőjét, te meg nem kapsz tőle semmit. Kihasznál, mert arra kellesz neki, h meghallgasd és figyelj rá, ha már a barátnője rosszúl bánik vele. De ezzel te ott vagy és egyre csak telik az idő, de te soha nem fogsz kapni tőle semmit. Ő meg éli a klassz kis életét. Feletted meg el jár az idő...Én fiú vagyok és mindig így járok. MIndig csak lelkitársnak kellek ha a lányok párja köcsög, de végül mindig szerelmes leszek, majd ha a lány élete helyre áll a párjával akkor engem el is felejt. Vgayis akkor kellek ha gáz van, ha újra boldogság lesz akkor meg elvagyok felejtve. Ezért tanácsolom, h lassan építsd le ezt és próbálj meg olyan fiút találni akinek valóban fontos vagy. : / Mert így csak szenvedni fogsz mindig. Nem lesz semmi ebből mondom. Mindenki azt érdemli, h valakinek a legfontosabb legyen, neki te nem vagy az és nem is leszel, te többet érsz ennél. : /
2013. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem szeret!!!!!

Van barátnője és ha ő próbalja megmenteni a kapcsolatukat akk valyszeg ő még szereti

2013. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!