Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a csajról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a csajról, aki felosztja önmagát érzelmi állapotai szerint?

Figyelt kérdés
Mert így könnyebben megbirkózik az élettel, neveket talált ki, és mindegyik névre egy-egy érzelem jut vagy egy-egy olyan helyzet amikor neki kell színre lépni, így nem nehezedik rá lelkileg annyi súly mert ott vannak az alteregók akik majd megoldják helyette, ti ezt díjazzátok?
2013. máj. 5. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A hangok majd elmondják a vélemyéneiket.
2013. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kerj a szuleidtol, vagy a baratodtol segitseget, ha nem talalsz eleg megerto fulekre, akkor pszhichologus
2013. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
multiple personallity disorder - megosztott személyiséged van. vagy legalábbis szeretsz úgy tenni. filmekbe lehet vicces de valóc életben nem hinném hogy díjazzák.
2013. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajj, én is ilyen vagyok.

Régen volt több is, de most már csak két oldalt különböztetek meg. XD


Az enyém mondjuk extrém eset, mert a normális, vidám énem és a letargiás kb. teljesen ellentétesen gondolkozik...


17/L

2013. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit skizó vagy, nem? :D
2013. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!