Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra tud vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra tud vonzó lenni egy nagyobb darab csaj? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

Pl egy hasonló testalkatú lány:

[link]

[link]

Kort is írjatok!


2013. máj. 19. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, hülyén mutatna mellettem

190/80

21/F

2013. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem jön be az ilyen, a sportos lányokat szeretem.

24/F

2013. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nagyobb darab, még lehet formás! Ha arányos, keményen husos és nem egy tohonya valaki, akkor lehet vonzó! Nekem már volt ilyen barátnőm.

F.

2013. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Számomra nem vonzóak.A vékony lányokat kedvelem

F19

2013. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen

21F

2013. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem bejon, mondjuk en is eleg nagydarab vagyok, nem igazan jonnek be a vekony alacsony csajok
2013. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A belinkelt képeken levő lánnyal semmi gond nincs, szerintem kifejezetten szép. Van mit fogni rajta, és az sose baj. :)

Amúgy meg nem csak a külső számít.

2013. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Már unalmas ez a sok duci lányos kérdés. Van akinek bejönnek a kövérek, de a többségnek a normál testalkat jön be, ezt kéne felfogni!
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen nekem kifejezetten bejonnek az ilyen lanyok, pedig eleg vekony vagyok...
2013. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem q vékony csajok jönnek be vagy a normal. Egyszer volt egy csajom aki mellben hasonlo volt vagy inkabb nagyobb feszes mellü meg a combja hasonlo volt mint a kepen a csajnak de azert vekonyabb viszont a dereka meg olyan vekony volt mint egy modellnek na azok bejönnek. Tehat ennel ha picivel vekonyabb de kerek segg kerek mell vastag comb de vekony derekkal parosul akkor cuccoknam szexysebb is mint a vékonyak. De ha ilyen mint a csaj a képen akkor inkabb egy csontsovány még ha nincs melle akkor is. Ez a csaj már nagyon határeset de kicsit sok teste arcra jó
2013. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!