Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szeretek valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Ha nagyon szeretek valakit, de ő nem viszonozza, akkor azon hogyan tegyem túl magam? Már lassan 2 éve tart.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretem, már annyira, hogy ráment az egészségem is, annyira fáj, hogy nem kaphatom meg. Már csomó mindent megpróbáltam, sport, új hobbik, naplóírás, másokra figyelés, de egyik sem volt sikeres. Nem akarok tovább kesergni miatta, de nem tudom, hogy ezen kívül hogyan felejthetném el. Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan léptetek tovább?
2013. máj. 19. 15:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy én vagyok a lány. Ha esetleg ez jelent valamit.
2013. máj. 19. 15:35
 2/15 anonim ***** válasza:
f/n? mennyi idős vagy?
2013. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még pár év és elmúlik.
2013. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
minek futni olyan busz után amelyik nem vesz fel...
2013. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert belelovalod magadat a szerencsétlenségedbe. Ne sajnáld magadat. Ugorj bele új kapcsolatba.
2013. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: De nem akarok tovább szenvedni miatta, eddig sem múlt el csak úgy magától, szerintem később sem fog.


3. válaszoló: Éppen hogy nem akarok futni utána. Ez a kérdés lényege, hogy hogyan lépjek túl rajta...


4. válaszoló: Mint írtam, próbáltam ezt is. Meg rengeteg új dologba belekzdtem, harcművészet, állatgondozás, írás, de semmi eredménye.


Mások mit csinálnak, hogy olyan hamar túlteszik magukat ezeken? Valamit biztos én rontok el, azért kértem itt tanácsokat.

2013. máj. 19. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
kib.szott közhely tudom,de az idő majd megoldja.én már pár éve ebben vagyok,lassacskán kezd jobb lenni.
2013. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ebben én is bízom, de valami gyorsabb módja nincs ennek? Nem hisztizni akarok, de tényleg egyre jobban érzem magamon, hogy mennyire tönkretesz ez az egész.
2013. máj. 19. 15:52
 9/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,de kicsit bele is fásultam ebbe,te is belefogsz és akkor jobb lesz.
2013. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
minden kapcsolat megszakítása vele + új emberek megismerése + idő
2013. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!