Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szeretek valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Ha nagyon szeretek valakit, de ő nem viszonozza, akkor azon hogyan tegyem túl magam? Már lassan 2 éve tart.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretem, már annyira, hogy ráment az egészségem is, annyira fáj, hogy nem kaphatom meg. Már csomó mindent megpróbáltam, sport, új hobbik, naplóírás, másokra figyelés, de egyik sem volt sikeres. Nem akarok tovább kesergni miatta, de nem tudom, hogy ezen kívül hogyan felejthetném el. Valaki volt már hasonló helyzetben? Hogyan léptetek tovább?
2013. máj. 19. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járunk. de az én szenvedésemet megrövidítette egy atyai tanács. kutyaharapást szőrével, magyarán ismerkedj új fiúkkal, randizgass velük. nekem bevált.

(csak, hogy kiemeljem. egyiket sem kell megcsókolnod, max megöleled és puszival köszöntök és ennyi. ettől nem leszel egy ribizli, sem könnyűvérű. csak esélyt adsz magadnak, hogy egy másik fiút szerethess.)

L/21

2013. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bulizz, legyél mindig részeg, akkor nem gondolkodik az ember. Na nem, ez nem jó tanács, ne fogadd meg. Inkább ha van lehetőséged utazz el kis időre jó messzire, hogy fizikailag is távol legyél tőle, és új élményeket is szerezhtesz.
2013. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez az elutazás dolog nem hülyeség.
2013. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, igaz a lánynak bevallottam, hogy tetszik (addig eléggé jó barátok voltunk). kiderült, hogy kölcsönös, de találkozni meg nem nagyon akart. Egyszer mikor már nm bírta tovább kinyögte, hogy van valakije... én meg mentem a levesbe! Totál kivoltam 2évig, de már nagyjából kezd elmúlni. Ha szerencséd van, hamar elfelejted. Amúgy hány éves vagy?
2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is hasonlón padlón vagyok egy férfi miatt. Ha gondolod írj privátban.
2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!