Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felkeressem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felkeressem a srácot? 19/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 2éve ismerem, de még nem találkoztam, távkapcsolatot pedig nem akar. Eléggé huzavonás volt a dolog az utóbbi időben, sokszor össze is vesztünk. Most úgy vagyunk, h végleg hagyjuk egymást..csak most úgy tűnik felkerülök Pestre. Nem tudom mit szólna...kíváncsi vagyok mit reagálna..mert szerintem ő velem csak szórakozott..és így, h nem egy helyen lakunk, könnyű arra fogni, h távkapcsolatot nem akar...de ha már ott lennék..sztem akkor se...
2013. máj. 19. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a kérésedben megválaszoltad:NE
2013. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy csak szórakozott? Neten mi mást lehet mint szórakozni? Vagy találkoztatok is?
2013. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem találkoztatok most vettem észre újraolvasás után... Szóval: miből gondlod h szórakozott?
2013. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek véletlenül? :D
2013. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert most már úgy vagyunk, hogy nem beszélünk soha többé. Holott tudja, hogy előbb-utóbb majd felkerülök Pestre. De most így..hagyja elveszni az egészet...
2013. máj. 19. 17:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Drek az vicces lenne...:D
2013. máj. 19. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
jó de min tudtatok összeveszni? hogy még csak nem is találkoztatok??
2013. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert van egy veled egykorú nő ismerősöm, aki pont egy pesti srác miatt "szenved", mert nem akar vele összejönni, a nagy távolság miatt... Mi a keresztneved? :D
2013. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát kicsit bonyolult...nem is az volt a fő gondom, h nem akar távkapcsot. Hanem az, h egyszer nem sikerült összehozni egy talit...pedig ha igazán akarta volna akkor összejött volna egy. Innentől kezdve úgy gondolom neki csak szórakozás volt ez az egész, meg is mondtam ezt neki...ő erre mindig vhogy terelte a dolgot...pedig megmondhatta volna ha így van, sokkal jobb is lenne...
2013. máj. 19. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt majd máshol folytatjuk... :DDDD
2013. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!