Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? SOS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? SOS :/ ( bovebben lennt )

Figyelt kérdés

van egy fiu,aki az osztalytarsam es nagyon tetszik nekem. tavaly taborban sokszor bokdoste az oldalam , odajott beszelgetni hozzam , utolso nap meg is olelt. hazafele a vonaton az o fulhallgatojan hallgattunk zenet es kozben ugy fogta a kezem, ahogy a szerelmesek szoktak. a suliban nagyon sokszor nez. egyszer meg viccbol meg is kerdezte,hogy szeretem-e. askon kerte valaki,hogy meseljek arrol a fiurol,aki tetszik. mivel a fiunak nincs askja,ezert irtam egy monogrammot es leirtam,hogy hogy nez ki,mit sportol stb. a problema az , hogy o meglatta valahogy, es ramirt facebookon, hogy ha akarok valamit,akkor erzekeltessem es ne askon hirdessem,mert ez nekem is es neki is gaz. magyaron mellette ulok, es nagyon felek. szerintetek mit csinaljak? NORMALIS valaszokat legyszi! /: (bocsi ,h ekezet nelkul irtam,telon vagyok)

16/L


2013. máj. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy szereted. Szerintem normális vagy, szóval csak keep calm :D
2013. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem mindenéppen mond el neki h mit érzel.
2013. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki , a leírtak alapján te is tetszel neki:) sok sikert
2013. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem a srácnak bejössz.Igaza volt abban is, hogy ha valamit akarsz tőle ne hirdesd, hanem neki mondd el. Lehet erre vár! ;)
2013. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tégy úgy,ahogy mondta. Ne a neten hirdesd,hanem mutasd neki,elvégre ő tetszik,nem az internet,ugye?
2013. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovacsdorka. ***** válasza:
Tetszel neki és azt is tudja hogy neked is tetszik, csak félősek vagytok. Valamelyiteknek lépni kell :)
2013. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mondd el neki azok alapján amit leírtál tutira kedvel/tetszel neki
2013. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, bár szerintem úgyis tudja, csak fél lépni vagy nem tudom :D
2013. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat :)

egyebkent en nagyon felos vagyok, nem merem elmondani neki.:|

2013. máj. 19. 21:47
 10/10 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem , hogy egy rendezvényen lekapott egy másik csajt, én is ott voltam. :|
2013. máj. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!