Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert baj, ha egy lany tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj, ha egy lany tul direkt? Bovebben lennt:

Figyelt kérdés
En altalaban megteszem az elso lepest, ha tetszik egy srac kozlom vele. Nem szoktam kelletni magam. Szinte az osszes korabbi baratommal igy ismerkedtem meg. Viszont neha ugy erzem tul nyomulosnak tartanak... Sajnos nagyon oszinte vagyok es direkt, igy mindig megmondom a velemenyem... Csak kivancsi vagyok a velemenyetekre. Elore is koszi es szep napot mindenkinek :)! (28/L)
2011. dec. 7. 11:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem baj, a nők sokszor kétértelmű jeleket adnak, nehéz eldönteni, hogy mit is akarnak valójában, én jobban szeretem ha tiszta víz van a pohárban.
2011. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel. A mai világban már nincsenek ilyen konvenciók szerencsére, hogy csak a pasinak szabad kezdeményeznie.
2011. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ép ezért ér véget az összes kapcsolatod,mert hülye vagy az ismerkedéshez.
2011. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3. kifejtened esetleg bovebben? koszi elore is.
2011. dec. 7. 11:38
 5/24 A kérdező kommentje:
ja, es koszi az eddigi valaszokat :)!
2011. dec. 7. 11:40
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Csak ne tűnj túl könnyen kaphatónak :)
2011. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
hány partnered volt eddig?
2011. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Kifejtem neked bővebben.


1.A normális embereknek az a célja,hogy egy kapcsolat egyrészt sokáig tartson másrészt komoly legyen.Ehhez meg az kell,hogy ne hozzanak elhamarkodott döntéseket és mondjuk ne csak külső alapján válasszanak párt.


2.Senki nem akar olyan csajjal lenni aki gátlástalanul ismerkedik minden jöttmenttel csak mert az tetszik neki.


Végül pedig elárulom neked,hogy egy nő attól lesz nő,hogy el kell őt csábítani és nem attól,hogy punci van a lába között. 28 éves fejjel elég komolytalanul állsz a dolgokhoz és nemsokára bánni fogod,hogy veszed komolyan a dolgokat.Illetve valószinübb,hogy még hülye vagy a párkapcsolatokhoz.


Abba a téveszmébe pedig,hogy te így vagy boldog ne is ringasd magad.

2011. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

6. nem ertem a konnyen kaphato reszt. ha tetszik valaki megmondom, aztan ha en is neki, akkor randizunk, es haladjunk. nem kelletem magam, nem szeretem a "jatekokat"


7. 5 felett 10 alatt. legrovidebb 8 honap, leghosszabb 6 ev...

2011. dec. 7. 11:46
 10/24 A kérdező kommentje:
8. felreertettel. valoszinuleg en sem megfeleloen tettem fel a kerdest, de te is elhamarkodottan itelsz. minden esetre koszonom a valaszt.
2011. dec. 7. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!