Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket nem idegesítenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket nem idegesítenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Húszas éveink végén járunk, de a baráti körünkből az egyik srácnak még nem nőtt be a feje lágya, mindig 18 éves lányokkal kavar és meg is hívja őket a baráti összejövetelekre. Nem is lenne baj, ha állandó barátnője lenne, és nem folyton más, magassarkús ribinek öltözött kislányok jönnének. Mindig az van hogy illegetik magukat, megdugják őket páran, és csak a páromat jelölik be facebookon is, hiába mutatkozok be nekik én is. Van mikor többször jön ugyanaz a lány engem nem ismer fel csak a páromat és a többi fiút és képes bemutatkozni másodjára is csak nekem, mintha ezzel jelezné, hogy engem nem vesz emberszámba. Általában mindről van bugyis pucérkodós fényképsorozat fent. Nem vagyok rájuk féltékeny, szép nőnek számítok csak bánt a gondolat, hogy ezek a kiscsajok azt hiszik vannak olyan jók, hogy majd a párom lájkolgatni fogja a bugyis képeiket, és majd odáig lesz értük.
2013. máj. 19. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magasról lesz@rom őket, nekem ezek nem vetélytársak. :)
2013. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én életemből valahogy kimaradtak ezek a hölgyek.
2013. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy ezek a kislányok a barátod lájkját óhajtják? Szerintem kicsit túlkombinálod.
2013. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

:D minek jelöl vissza a barátod? ezeknek a nőknek csak cseszi a szemét, hogy vele még nem dugtak..az ilyen nőket normális ember teljesen leszarja.

Férfi vagyok de megnéztem a kérdést, ezek még nem nők és az ilyenek nem is lesznek, ha a barátodat meg ilyenek érdeklik akkor dobd ki ennyi.

2013. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tizen éves lány vagyok és én nem tartozom a "tini ribik" közé, de sajnos nagyon-nagyon sok ilyen lány van. Szerintem az ilyeneknek önértékelési problémájuk van, vagy rosszul nevelték őket. Minden esetre az sem segít a helyzeten, hogy sok fiatal huszon éves fiú még teszi alájuk a lovat, hogy ez mennyire bejön nekik. Ne foglalkozz vele! Ha nem tudod mit csinálj, van egy jó taktika: Éreztesd vele, hogy te vagy az idősebb, dominánsabb nő!
2013. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért mert ő is kb annyit szól hozzájuk mint én, kb semennyit a lányokat nem jelölik be, csak a fiúkat, és mindnek van portfóliója, tipikus magamutogatós macák, akik mindennap raknak fel képeket magukról és várják a lájkokat.
2013. máj. 19. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogy dobom ki a párom, nem akar ő tőlük semmit.
2013. máj. 19. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor mit pattogsz ennyit? Sz@rd már le őket!

Van egy olyan érzésem, hogy valamiért mégis vetélytársat látsz bennük.

2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem látok bennük vetélytársat, az zavar, hogy jobbnak érzik magukat nálam és el kell őket viselnem.
2013. máj. 19. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne viseld el őket! :P
2013. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!