Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyfolytában általánosítani a mai lányokról?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és a fiúkról?
2013. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert sok sok ugyanolyan lány van aki olyan amilyen,milyen? Elég problémásak,kevés a normális lány,de ugyanúgy vonatkozik ez a fiúkra is.

30/F

2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

meg úgy mindenkiről akiről lehet általános megállapítást tenni, arról tesznek is rendesen. :D


Üdvözöllek az oldalon!

2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most te is általánosítasz.
2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így van,mindenkit felcímkézünk,mindenkit becsoportosítunk mint az árut a boltok polcain.


Ez a nemeken túl járó dolog.

2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel még nincs is gond, mert tényleg hiába ez meg az a nőkkel sokkal több gond van, nem érünk rá keresgélni a sok szar között gyémántot:S és ezért mindig szart fogunk.
2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fiúkról és lányokról is egyaránt nagyon sokat általánosítanak, de én úgy vettem észre, hogy itt inkább a lányok könnyen kaphatósága a téma elég sok kérdésnél. Én személy szerint kevés olyan lányt ismerek, aki ekkora r*banc lenne, ahogy azt itt egy-két helyen leírják. Ilyen könnyűvérűek mindig is voltak, nem igaz?
2013. máj. 19. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb általánosítani.Tudjuk milyen amikor mind a 2 oldalt leírják...
2013. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Tök mindegy, hogy milyen vagy, ha egy olyan srác nyomul rád, aki neked nem jön be és mondjuk kulturáltan visszautasítod, akkor is fröcsög, hogy egy sznob, felszínes ribanc vagy és biztos a kigyúrt bunkók jönnek be, meg csalódott benned.

Ez az élet rendje, ahhoz kéne egy kis intelligencia is, hogy elfogadják a másik döntéseit és ne általánosítsanak.

2013. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na én ha kedvesen visszautasítok egy srácot, tuti újra próbálkozik... Most is történt a napokba, megköszöntem, közöltem vele, hogy nem akarok tőle semmit, van párom, erre megkeresett facen és leveleket írogat...
2013. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!