Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeket kérdeznék. Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdeznék. Létezik olyan nő, aki nem egyfolytában a házasságon és a gyerekvállaláson gondolkozik ill. nem is akar gyereket? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Van-e olyan lány/nő, akinek csak nem a gyakori szexelésen járnak a gondolatai és megelégszik ritkább együttlétekkel is?

Hiszen annyi minden szép és jó dolog van még a világon ezeken kívül is. (Sétálás, utazás, olvasás, filmnézés, fotózás, vagy valamilyen hobbi stb...)

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

40-es/F



2013. márc. 23. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik, ne add fel a keresést.
2013. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nekem nem járnak a gondolataim ezek körül! De én még csak 21 éves vagyok, lehet ezért. De az is lehet, hogy nem is vagyok normális, hogy így gondolkodom, én már nem tudom :)
2013. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Nem szabad általánosítani, nagyon sokféle ember van. Az viszont tény, hogy a legtöbb nőben egy bizonyos kor után dolgoznak az ösztönök, hogy anya legyen. Persze van kivétel.
2013. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

"Sétálás, utazás, olvasás, filmnézés, fotózás, vagy valamilyen hobbi stb...) "


kifelejtetted a művészetet :)

2013. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

"Hiszen annyi minden szép és jó dolog van még a világon ezeken kívül is"

Igen, a legtöbb impotens vagy csúnya férfi általában ezzel jön.


Ha szeretsz valakit, miért nem vágysz arra, hogy testileg is együtt legyetek? Ez természetes lenne.

2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Persze én is szeretem a meghitt érintést, a kéz a kézben történő sétákat, vagy összebújva végignézni egy jó filmet...
2013. márc. 23. 18:53
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Egy pillanat, te most arra célzol, hogy azért akarnak annyira szexelni, mert teherbe akarnak esni vagy anélkül is? Mert az sem mindegy. Ha pl. egy nőnek már van gyereke/gyerekei, akkor már nem feltétlenül akar annyira gyereket.

Ami a szexet illeti, én nem ismerem annyira a nőket, inkább fiatalabb lányokkal voltak tapasztalataim, akkor ezek szerint valóban nagyon szexéhessé válnak? Ezt jó tudni.

2013. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem figyeltem az elejére, hogy nőket kérdezel. Bocsánat!
2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

18:51


A te szintedre nem mennék le!

2013. márc. 23. 18:56
 10/28 anonim ***** válasza:
59%
Én szerintem nem annyira rafináltak a kérdező gondolatai. Szerintem arra gondolhatott, hogy a jóból is megárt s ok, nem kell az egész életnek erről szólnia. Másnak is kell időt szentelni, más örömökből is lehet táplálkozni. mert ha ugye belegondolunk egyszer megöregszünk, amikor már csak a szeretet marad meg, és nem nagyon lesznek romantikus testi dolgok!
2013. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!