Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lanynak sok facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lanynak sok facebookon a mutogatos kepe, akkor mennyi az eselye hogy "ribanc"?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit nemreg vettem fel az ismeroslistara, arra gondolva, hogy meg lehetunk joba, meg egyik legjobb baratnoje is ismerem. Ami megallit az az, hogy egy zal bugyiba van, fennt pedig egy robid polo. Arra goldoltam a kepei alapjan, hogy esetleg egy "ribanc", aki nindenkivel lefegszik, meg ehhez hasonlo dolgok. Mennyire lehet ez igaz?? Mert ha igen, akkor nem szivesen "baratkoznek" vele.
2013. máj. 20. 05:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj előre is!

Nekem az ilyen mindig ribanc volt... nem biztos , hogy mindenkivel lefekszik de szereti kelletni magát stb.

Mellesleg ha a te barátnőd lenne nem hiszem , hogy örülnél, hogy más férfiak nézik , hogy kis bugyiba van....nem modell vagy ilyesmi, hogy úgy kéne pózolnia. Az ilyen képek nem szimpatikusak nekem egy nőtől a kapcsolat gondolata nem fordulna meg a fejemben.

2013. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Ez is az önkifejezés egy formája...


Na mit fejez ki ? :)

2013. máj. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
A kérdésedre a válasz: a képek magukért beszélnek.
2013. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63 % hogy ribanc 37% hogy csak megerősítést vár hogy milyen szép is.
2013. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem jarnek vele, csak joba lennek, a baratnojet mar regebbrol ismerem, es igy harman lehetnenk joba is.
2013. máj. 20. 08:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
99,9%, hogy ribanc.
2013. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aztan mehet a 3-as szex, de jó is lenne :)
2013. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100% hogy szűzk*rva. BANNOLD
2013. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamiért nem érzi, hogy a teste a magánügye lenne. Több oka lehet, szerénység, kedvesség, természetesség, eszesség, igényesség, arányérzék, jólneveltség nincs az okok közt.
2013. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!